Po tragedii, funkcjonariusz klubu nocnego Pulse przyjmuje troje dzieci: “Najpierw umieściłem rodzinę”

Z tragedii zrodziła się nadzieja, a dla oficera policji w Orlando Adama Grulera, pierwszego oficera, który zareagował na tragiczne strzelaniny w klubie nocnym Pulse, nadzieja była świętowana dzięki afirmacji życia.

18 listopada oficer Gruler i jego żona Jaimi oficjalnie adoptowali bliźniaczki i ich brata, powiększając swoją i tak już dużą rodzinę, aby powitać rodzeństwo w stałym domu.

W dniu 12 czerwca 2016 r. Omar Mateen, 29-letni strażnik, otworzył ogień w Pulse, zatłoczonym klubie gejowskim, w najstraszliwszym wypadku przemocy wobec społeczności LGBTQ w historii USA. Atak zabrał życie 49 osób i ranił 58 innych. Funkcjonariusz Gruler, który był poza służbą i pracował jako ochrona, jako pierwszy wymienił strzały z napastnikiem tamtej nocy. Mateen przeszedł obok Grulera i wszedł do klubu.

Puls officer adoption
Mieszana rodzina Grulerów składa się z sześciu chłopców, a teraz jeszcze trzech dzieci.Mary Tindall

Adam mówi, że chociaż rozpoczęli proces adopcji w 2015 roku, tragiczne wydarzenia tamtej nocy wyjaśniały ich decyzję o otwarciu serc i poszerzeniu rodziny.

“Doświadczenie pozwoliło mi rozpoznać priorytety życia” – powiedział. “Zmusiło mnie to do uporządkowania moich priorytetów i postawienia rodziny na pierwszym miejscu. Dało mi to jaśniejsze zrozumienie ilości miłości, jaką musimy ofiarować. “

W ramach Narodowego Dnia Adopcji 18 listopada, para wzięła udział w specjalnej ceremonii w Orlando, która oficjalnie uczyniła ich rodzicami bliźniaczek Rachel i Stephanie, 6 i Jonathan, 8.

Adam i Jaimi, którzy byli razem od ośmiu lat i pobrali się w 2013 r., Od dawna żartowali, że adoptowali dziecko – szczególnie dziewczynę.

“Oboje byliśmy małżeństwem wcześniej, więc wymieszaliśmy dwie rodziny, mamy razem sześciu chłopców” – powiedział Adamowi DZISIAJ Rodzicom. “Jaimi chciał mieć dziewczynę. Zdaliśmy sobie sprawę, że po długim żartach na ten temat byliśmy naprawdę poważni. “

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

Para rozpoczęła proces przyjmowania miesięcznych zajęć przedadopcyjnych i wypełniania dokumentacji z zamiarem przyjęcia jednej dziewczyny. Ale kiedy usłyszeli o specjalnych przypadkach, które wymagały adoptowania rodzeństwa, byli poruszeni tym pomysłem. Z sześcioma chłopcami w wieku od 19 do 8 lat wiedzieli, że to duże przedsięwzięcie.

“Chłopcy byli z tym mieszani” – mówi Adam. “Byli zaniepokojeni, czy możemy sobie z tym poradzić, ale było też podekscytowanie. Ogólnie wszyscy byli pomocni. “

Przyjęty Gruler siblings.
Rodzeństwo otrzyma pierwsze Święto Dziękczynienia jako członek rodziny Grulerów. Mary Tindall

Czterech chłopców mieszka obecnie z Adamem i Jaimim – ich 19-latek jest w amerykańskim Marine Corps i ich 16-letnie życie z mamą.

Rachel, Stephanie i Jonathan zostali umieszczeni wraz z rodziną 7 sierpnia tego roku, a proces adopcyjny szybko się rozpoczął.

“Zbliżając się do roku szkolnego, dostrzegli potrzebę przyspieszonego procesu” – powiedział Adam.

Jaimi mówi, że cieszyła się ze zmiany posiadania dziewczyn w domu. I podczas gdy Jonathan jest “zarezerwowany”, zdecydowanie jest podniecenie dla rodzeństwa, aby móc żyć razem pod jednym dachem, ponieważ dziewczyny były wcześniej oddzielone od swojego brata w pieczy zastępczej.

“Ludzie, którzy naprawdę mnie znają, rozumieją naszą decyzję, aby to zrobić” – powiedział Adam. “Mówię ludziom po sześciu dzieciach, nie ma znaczenia, ile więcej dodasz!”

Adam i Jaimi, którzy będą świętować swoje pierwsze Święto Dziękczynienia jako cała rodzina, zachęcają innych, którzy myślą o przyjęciu, aby dowiedzieć się więcej o tym.

“Módl się o to” – powiedział Adam. “Nasza wiara jest instrumentalna. Nie jest to prosta decyzja. Jeśli jesteś w stanie zaoferować komuś rodzinę, przynajmniej warto to zbadać. “