Pisarz, który zrobił zdjęcia rodzicom Chipa i Joanny Gaines, przeprasza

Pisarz, który zadał sobie pytanie, czy Chip i Joanna Gaines byli w stanie postawić rodzinę przed wieloma interesami, przeprosił.

Pisarz z Utah, Daryl Austin, wywołał wrzawę w zeszłym miesiącu, gdy napisał kolumnę z pytaniami, czy para energetyczna HGTV mogłaby poświęcić wystarczająco dużo czasu, aby zająć się czwórką dzieci, biorąc pod uwagę żądania masowego imperium nieruchomości i telewizji reality show. Para spodziewa się piątego dziecka w tym roku.

Utrwalacz Upper, Chip and Joanna Gaines, apology from writer who questioned their parenting priorities
Chip i Joanna Gaines otrzymały przeprosiny od pisarki, która powiedziała, że ​​para nie stawia rodziny na pierwszym miejscu.Nathan Congleton / DZISIAJ

“Chip i Joanna Gaines nie dostały się tam, gdzie są, umieszczając rodzinę na pierwszym miejscu” – napisał w kolumnie “USA Today”.

“Chcą być postrzegani jako para, która może to wszystko zrobić, a jednocześnie uczynić rodzinę priorytetem” – kontynuował. “To po prostu nie jest możliwe i przynosi nieuczciwość rodzicom, którzy naprawdę stawiają swoje dzieci na pierwszym miejscu”.

W zeszłym tygodniu Austin napisał kolejny esej, tym razem wyrażając żal.

“Nie napisałem tego, żeby być krzywdzącym, z zazdrości lub wywołać kontrowersje” – napisał w kolumnie “Wiadomości z Fox News”. “Napisałem to z jednego prostego powodu: wierzyłem, że każde słowo, które napisałem, jest prawdziwe.”

W finale “Fixer Upper” Chip i Joanna Gaines składają emocjonalne pożegnanie

04.04.201803:15

Ale Austin powiedział, że jego wizja została zmieniona podczas niedawnej podróży z rodziną do Meksyku, gdzie jego przewodnikiem była matka pracująca w Dzień Matki, i gdzie jego dzieci widziały dzieci w ich wieku przeszukując stosy śmieci na poboczu drogi.

“Nagle wybory rodziców dwóch dobrze znaczących amerykańskich rodziców zbladły w porównaniu. Zwłaszcza, że ​​tak źle, jak wydawało się niektórym z dzieci, których byłem świadkiem w Meksyku, wiedziałem w tym momencie, że wiele dzieci na całym świecie cierpi jeszcze bardziej “- napisał.

Oryginalna kolumna Austina wywołała powódź gniewnych odpowiedzi od wściekłych fanów “Fixer Upper”, a nawet komentarz od Chip Gaines na Twitterze.

Austin powiedział, że uświadomił sobie, że po wizycie w Meksyku będzie przepraszał rodzinę Gainesów.

“Uśmiechnęłam się, gdy uświadomiłam sobie, że na szczęście każde z tych dzieci bez rodziców poczuje się jak matka i ojciec jak Chip i Joanna Gaines. Nie znam ich osobiście, ale podejrzewam, że naprawdę są wspaniałymi rodzicami “- napisał. “Nigdy nie mówiłem ani nie myślałem inaczej. I tylko dlatego, że Chip Gaines postanawia spędzić swój czas inaczej niż ja, nie czyni z niego mniej ojca.

Ale Austin zauważył także, że jego wcześniejsza kolumna po prostu próbowała “rozpocząć rozmowę” na temat tego, co to właściwie znaczy, aby umieścić rodzinę na pierwszym miejscu, i zapewnić inny punkt widzenia niż to, co inni, w tym popularna para HGTV, posiadają.

“Nigdy nie wycofałem się z niczego, co napisałem wcześniej, ale być może postępy w moich przekonaniach i lepsze wyniki w przyszłości to, co oznacza bycie górowcem” – powiedział Austin.