Piosenkarz country Walker Hayes i żona opłakują śmierć noworodka

Walker Hayes i jego rodzina cierpią z powodu utraty nowo narodzonego dziecka.

38-letni piosenkarz country ujawnił w środę w mediach społecznościowych, że on i jego żona, Laney, córka, Oakleigh Klover, zmarli po tym, jak urodził się w szpitalu tego ranka.

“Z wielkim smutkiem Laney i ja dzielimy się z wami wiadomością, że nasz słodki Oakleigh Klover Hayes urodził się dziś rano w szpitalu i teraz jest bezpiecznie w niebie”, napisał Hayes w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze i Instagramie. “Dziękuję, że szanujemy naszą prywatność, gdy żałujemy”.

Piechur Hayes, Laney Beville Hayes
Walker Hayes i żona Laney Beville Hayes wzięli udział w 53. Academy of Country Music Awards w Las Vegas 15 kwietnia.John Shearer / WireImage

Oświadczeniu towarzyszyła wiadomość, że wokalista “You Broke Up With Me” odwołuje swoje najbliższe zaręczyny z rodziną.

Hayes miał pojawić się na festiwalu muzycznym Kick’n Up Kountry w Minnesocie w czwartek, a na America’s River Festival w Iowa w piątek, według jego strony internetowej. Ma także pojawić się na niedzielnym CMA Fest w Nashville w Tennessee. Był nieobecny w środowych CMT Music Awards, gdzie był nominowany do Video Break of the Year.

Para jest rodzicem dla sześciorga dodatkowych dzieci: trzech córek i trzech synów w wieku od 2 do 11 lat.

Hayes, który w grudniu wydał swój najnowszy album, “boom”, powiedział w ubiegłym roku magazynowi People, że jego dzieci są jego “ulubionymi rzeczami na temat życia”.

“To tylko dzieci, ale ich dumy ze mnie oznaczają dla mnie tak wiele, i mogę powiedzieć, że są” – powiedział. “Kocham każdego z tych dzieci i nie mogę się doczekać kolejnego, wszystkie są tak piękne i niesamowite, a obserwowanie ich wzrostu to najlepsza rzecz, jaką mogę zrobić na Ziemi”.

Zobacz, jak Walker Hayes wykonuje “You Broke Up With Me” na żywo już DZISIAJ

11.12.201704:18