Piosenkarka Rolling Stones, Mick Jagger, przyjmuje 8. dziecko w wieku 73 lat

Gratulacje należą się Mickowi Jaggerowi.

Legendarny frontman Rolling Stones jest ojcem po raz ósmy – w wieku 73 lat!

Mick Jagger, Melanie Hamrick
Mick Jagger i jego dziewczyna, baletnica Melanie Hamrick, powitali małego chłopca w czwartek, 8 grudnia.Getty Images

Brytyjski rockman i jego 29-letnia dziewczyna, amerykańska balerina Melanie Hamrick, powitali swoje pierwsze dziecko razem, chłopca, którego nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione, w czwartek rano w Nowym Jorku.

“Melanie Hamrick i syn Micka Jaggera urodzili się dzisiaj w Nowym Jorku i oboje są zachwyceni” – powiedział przedstawiciel organizacji Jagger TODAY w oświadczeniu. “Mick był w szpitalu w dniu przyjazdu, matka i dziecko mają się dobrze i prosimy, aby media szanowały ich prywatność w tym czasie”.

Piosenkarz “Satisfaction” ma już siedmioro dzieci w wieku od 17 do 46 lat z dwiema byłymi żonami i dwoma byłymi partnerami – Lucasem, 17 (z modelką Lucianą Gimenez Morad); Gabriel, 18, Georgia, 24, James, 31, Elizabeth, 32 (z modelem Jerry Hall); Jade, 45, (z modelem Bianca Jagger); i Karis, 46 (z aktorką i powieściopisarzem Marsha Hunt).

Jagger, którego zespół właśnie wydał “Blue & Lonesome”, swój pierwszy album od ponad dziesięciu lat, jest także dumnym dziadkiem dla pięciu wnucząt. W 2014 roku został pradziadkiem, gdy jego wnuczka Assisi, córka Jade, urodziła córeczkę.

POWIĄZANE: W wieku 72 lat Mick Jagger został ósmym ojcem

https://www.instagram.com/p/BL7LVDHh-lf

Jagger zaczął spotykać się z Hamrick miesiąc po 2014 r. Samobójstwo projektanta mody L’Wren Scott w 2014 roku, partner piosenkarka 13 lat.

Mick Jagger, lat 72, spodziewa się dziecka, jego 8., z Melanie Hamrick

Jul.15.201600:21