Pieczenie, szorstkowanie, budowanie fortów i więcej: 17 powodów, dla których kochamy tatę

Ile kochamy tatusiowie w naszym życiu? Policzmy sposoby. W tym miesiącu poprosiliśmy zespół Dziadków DZISIAJ, by odpowiedział na wyzwanie: “Co ojcowie robią najlepiej?” Uwielbialiśmy wiele wypowiedzi wypełnionych zabawnymi, szczerymi i miłymi uczuciami. Oto podsumowanie naszych 17 ulubionych.

Możesz dołączyć do rozmowy, stając się członkiem naszego zespołu. Pozostań w kontakcie ze wszystkimi aktualizacjami Rodziców DZISIAJ na naszej stronie na Facebooku. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich ojców!

DZISIAJ

1. Śpiewa piosenki “Frozen”. (Sean Duffy)

“Zdecydowałem się poświęcić trochę czasu w DC, aby nauczyć się ulubionych piosenek Frozen dla dzieci. Byli zaskoczeni i zachwyceni, gdy po raz pierwszy dołączyłem do tego utworu Olafa i, w ironii, utwór” In Summer “. stała się jedną z ulubionych melodii tego północnego Wisconsin. “

2. Lubi Dzień Ojca lepiej niż jego urodziny. (Chuck Todd)

“Byłem bardziej podekscytowany otrzymaniem mojej pierwszej karty Ojca, niż miałem 10 ostatnich urodzin”.

Gdakanie Todd, with his kids Margaret and Harrison, on the set of Meet the Press.
Chuck Todd, ze swoimi dziećmi Margaret i Harrison, na planie Meet the Press.Chuck Todd

3. Znajduje humor w naszych zabawnych pytaniach. (Willie Geist)

“Bez obrazy, tato, ale gdzie mieszka pan T?”

DZISIAJ
Dzięki uprzejmości Willie Geist

4. On szorstki. (Wątpliwe wybory w rodzicielstwie)

“Więc idź, Big Guy, wyrzuć te dzieciaki w powietrze (ale lepiej je złap, bo inaczej cię uciszę) Odwróć się i zmagaj się, niech czasem wygrywają, niech czasem przegrywają.”

5. Nie poci się z małych rzeczy. (Mothering the Divide)

“Dzięki tobie, moje dzieci będą wiedzieć, że to nie jest wielka sprawa, gdy zostaną złapani w burzę w dżipie z góry w dół, będą wiedzieć, że dopóki będą musieli być chronieni przed słońcem, jeśli stracą swoje czapki, Będą w porządku z samym filtrem przeciwsłonecznym na nosie, dzięki tobie dowiedzą się, że jeśli zapomną o chusteczkach dla niemowląt i kupkach dla dzieci, mogą sobie poradzić z serwetką.

6. Bawi się lalkami (Jill Simonian)

“Gra w lalki z super-piskliwym, super-zabawnym, trochę przerażającym głosem, może dać najbardziej wytrzymałą kąpiel malucha w historii, wyrzeźbić najgłupszą jack-o-latarnię, a czasami kołysze koronę księżniczki, która jest prawdopodobnie równie dobra jak obie nasze córki. “

7. On buduje rzeczy. (Mothering the Divide)

“Dzięki tobie moje dzieci będą wiedzieć, jak zbudować stół od zera, jak zbudować i przykryć gzyms za pomocą mrugnięcia i tkaniny, jak naprawić ceglaną ścianę i jak postawić płot”.

Mothering the Divide

8. Czyta wskazówki. (Kavita Varma-White)

“Dzieci: Tata ma rację, a ja się mylę. Głównie dlatego, że gdyby nie czytał wskazówek, nadal graliśmy w Remika z niewłaściwymi zasadami i, co ważniejsze, wszystkie te wspaniałe prezenty – mini kuchnia, obręcz do koszykówki, skuter – nie działałyby w Boże Narodzenie rano. “

9. Bierze jedną dla zespołu z głupimi kostiumami. (Angie Goff)

“Od czwartego lipca PJs i rajstopy elfów do latającego kostiumu małpy, przyznaję, że piasty są zawodnikiem zespołowym, jeśli chodzi o tradycje rodzinne … on wie, że wygląda śmiesznie, ale wie również, że życie jest zbyt krótkie, by się nim zająć.”

Angie Goff

10. On nas niesie. (Manic Pixie Dream Mama)

Nikt nie będzie nosił tak silnych ramion, tak szerokich pleców, tak ciepłego dotyku, mam nadzieję, że nasi synowie to pamiętają, wiem, że to zrobią.

Manic Pixie Dream Mama

11. Tworzy mordercze forty. (Wątpliwe wybory w rodzicielstwie)

“Kiedy opuszczę Hubby na swoje własne urządzenia, stworzy arcydzieło fortun: poduszki na kanapie, koce, liny, tunele, drzwi, a nawet tajne kryjówki, które zawstydzają moje fortowe umiejętności, i to jest w porządku, ponieważ wolałbym grać w także jego fort. “

12. Grywa w Gwiezdne Wojny od wielu godzin. (Laura T. Coffey)

“Po prostu, w przeciwieństwie do Michaela, trudno mi pozostać w charakterze przez ponad dwie godziny podczas skomplikowanej” Gwiezdnych wojen “- lub” Wild Kratts “- sesja z odgrywaniem ról.”

13. On zabija pająki. (Emily Burmeister)

“Mój mąż jest przerażającym potworem, pająkiem-zabójcą, mięśnie do tej operacji, robi to wszystko bez żadnej prośby o uznanie za jego wysiłki.”

Emily Burmeister

14. On zajmuje środkowe miejsce. (Szampańska supernowa)

“Mój tata zawsze umieszczał mnie i moją siostrę przed sobą, jako ostatni przykład, porzucił miejsce przy oknie i zajął moje centralne miejsce podczas 9-godzinnej podróży samolotem z Europy do Stanów Zjednoczonych, kiedy wracaliśmy z Włoch”.

15. On sprawia, że ​​śmiejemy się jak szaleni. (Evrod Cassimy)

Mój syn “uwielbia być łaskoczony lub ścigany po domu, podczas gdy ja krzyczę” Zabiorę cię! ” Dosłownie śmieje się tak bardzo, że musi poprosić mnie, abym zatrzymał się na minutę, żeby mógł złapać oddech, zanim się odwróci, zacznie się śmiać i zamiast tego będzie mnie ścigał.

16. On piecze. (Jordania)

“Mój mąż może zrobić niesamowite, lizanie palcami, domowe ciasteczka, moje najstarsze (teraz 4 I PÓŁ jeśli ją poprosisz) jest jego najlepszym pomocnikiem. O ile tak, zwykła lekcja o tym, jak zrobić herbatniki (będzie potrzebować tej informacji w późniejszym życiu, pamiętajcie, że jesteśmy rodzonymi Mississipianami), podstawowym przesłaniem, że jej udziela jest to, co naprawdę wysyła serce tej mamy w ogon. “

Jordania

17. On uczy nas prowadzić (Szlak Cheerio)

“Ich tata wiedział, kiedy ćwiczyli wystarczająco dużo i byli gotowi na naukę reszty w czasie rzeczywistym, nie bał się wynieść ich na ulicę, ponieważ wiedział, czego nauczył ich na parkingu.”