Para z zadowoleniem przyjmuje bliźniaków po utracie 2 młodych synów w wypadku samochodowym

Pastor z Północnej Karoliny i jego żona, którzy stracili dwójkę młodych synów w wypadku samochodowym w 2015 r., Powitali bliźniaków.

“Chwalimy Jezusa za nasz trzeci i czwarty cud: Izajasz Dobbs Eddings i Amos Reed Eddings. Dwaj zdrowi i piękni chłopcy, “Gentry Eddings powiedział w poście w mediach społecznościowych o jego ekspansji.

https://www.instagram.com/p/BWc9g31hnGE

Środkowe imiona chłopców, którzy urodzili się w poniedziałek, szanują swoich starszych braci.

Szlachta Eddings with his twin sons
Gentry Eddings ze swoimi bliźniaczymi synami, urodzony w poniedziałekForest Hill Church

Dwuletni Dobbs zginął w katastrofie. Jego ciężarna matka, Hadley Eddings, która była zaledwie kilka tygodni przed terminem porodu, urodziła Reeda w nagłej cesarskiej sekcji po wypadku, ale dziecko zmarło kilka dni później..

Kierowca ciężarówki, którego władze twierdzą, że spowodował wrak, przez 15 miesięcy więzienia za mimowolne nieumyślne spowodowanie śmierci, według WCNC.

Hadley and Gentry Eddings with their son, Dobbs
Hadley i Gentry Eddings z Charlotte, North Carolina, z ich synem DobbsemWCNC

Eddings narysował nagłówki na początku tego roku, aby publicznie przebaczyć kierowcy.

“Bądź gotów wybaczyć innym – wiem, że to była ważna część naszego leczenia, to po prostu być w stanie wybaczyć kierowcy, który spowodował wypadek,” Gentry powiedział WCNC na początku tego roku.

Eddings nie byli dostępni do komentarza, ponieważ wciąż “odzyskiwali” od urodzenia, powiedziała Stacey Martin, przyjaciel rodziny i rzeczniczka Forest Hill Church, gdzie Gentry Eddings służy.

“Jesteśmy podekscytowani z powodu Gentry’ego i Hadley i ciągle jesteśmy zdumieni, w jaki sposób Bóg kontynuuje swoją historię”, powiedział Martin w oświadczeniu. “Od tragicznej utraty ich synów, Dobbsa i Reeda, po niezwykłe narodziny bliźniąt, Izajasza i Amosa – Bóg tworzy piękno z popiołów.”

Loading...