Oto poradnictwo dla rodziców, obsada Full House dała Johnowi Stamosowi i jego żonie

Odkąd John Stamos i jego żona, Caitlin McHugh, zostali rodzicami wiosną tego roku, mogli liczyć na swoją rodzinę “Full House” z miłości i wsparcia.

W kilka tygodni po tym, jak nowożeńcy powitali swojego syna, Billy’ego, w połowie kwietnia, ich dziecko spędziło czas w więzieniu ze swoim wujkiem Bobem (Saget) i jego ciotką Lori (Loughlin).

A Candace Cameron Bure mówi radośnie o nowej mamie i tacie: “Wiem, że on i Caitlin będą wspaniałymi rodzicami, ponieważ tak długo tego pragnęli.”

Jednak McHugh twierdzi, że obsada zaproponowała jej i Stamosowi ważną radę rodzicielską.

“Zaabsorbuj każdą sekundę, ponieważ idzie bardzo szybko”, dzieliła się z DZISIAJ.

Candace Cameron Bure dzieli się swoją radą rodzicielską (lub jej brakiem) z Johnem Stamosem

Jun.01.201802:10

32-letnia modelka-aktorka twierdzi, że przyjazd Billy’ego był dla niej i jej męża zmieniającym życie doświadczeniem i że jej priorytety uległy zmianie.

“To może brzmieć tak głupio, ale już nie myślisz o sobie w żaden sposób. … Wszystko, co muszę zrobić, to dla niego pierwszy “, powiedziała.

54-letni Stamos podzielił się podobnym sentymentem, gdy ogłosił narodziny Billy’ego na Instagramie. Pisał wtedy: “Odtąd najlepsza część mnie zawsze będzie moją żoną i moim synem”.

Niecałe dwa miesiące później McHugh powiedział DZISIAJ: “Jesteśmy przytłoczeni miłością i wdzięcznością za to, że mamy teraz naszego małego chłopca”.

Czy kiedykolwiek zobaczymy prawdziwą rodzinę Stamosa z rodziną “Full House” w telewizji? To nie jest poza sferą możliwości. Kiedy McHugh został zapytany, czy jest szansa, że ​​pojawi się w przyszłym odcinku serialu Netflix, “Fuller House”, zostawiła otwarte drzwi na kameę.

“Nie wiem. Zawsze mówiłem absolutnie nie w przeszłości, ale teraz mam więcej czasu i lubimy spędzać czas razem “, powiedziała, zanim dodała:” Mogę. To nie jest wykluczone. “

McHugh i Stamos współpracują obecnie nad innym projektem – jednym z przesłaniem miłości. Para nawiązała współpracę z My Saint My Hero, aby stworzyć linię bransoletek o nazwie St. Amos Wearable Blessings Collection.

Caitlin McHugh, John Stamos, My Saint My Hero founder Amy D'Ambra
McHugh i Stamos z założycielką My Saint My Hero Amy D’AmbraPat Kudej

Chodzi o to, aby podzielić się bransoletką z kimś w potrzebie i przynieść pozytywny wpływ na jego życie.

St. Amos bracelet
Bransoletka St. AmosMy Saint My Hero

“Mamy nadzieję, że stanie się trendem dzielenia się życzliwością i uśmiechem” – wyjaśnił McHugh.

Stuprocentowy dochód netto rodziny Stamos zostanie przekazany organizacji ChildHelp, organizacji non-profit zajmującej się pomocą dla zagrożonych dzieci. Stamos jest ambasadorem gwiazd w tej grupie od ponad dwóch dekad.

“Te dzieci są takie niesamowite i słodkie, i myślą, że w życiu miały jakieś trudności, po prostu chcesz je trzymać i dawać im tyle miłości, ile możesz” – powiedział McHugh.

Bransoletki St. Amos są dostępne na MySaintMyHero.com.