Oto dlaczego Anne Hathaway żałuje zamieszczenia zdjęcia syna na Instagramie

Anne Hathaway wie, że jest postacią publiczną, ale gwiazda “Colossal” zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać rosnącą rodzinę w świetle reflektorów tak bardzo, jak to możliwe.

Przynajmniej zrobiła to dopiero kilka tygodni temu, kiedy opublikowała pierwszy na świecie obraz jej (wtedy) prawie 1-letniego syna Jonathana (tata jest jej mężem, Adamem Shulmanem) na Instagramie. I od tego tego żałuje.

“Nigdy nie zamieściłem zdjęcia mojego syna i postanowiłem zamieścić ujęcie jego głowy, i prawie tak szybko, jak to zrobiłem, żałowałem, że tego nie zrobiłem”, powiedziała Jezebel. “Czułem się tak, jakbym złamał jakąś pieczęć w zapraszaniu ludzi do mojego życia i chociaż czułem się tak, jakbym zrobił to tak ostrożnie, jak tylko mogłem, mimo że był to moment, w którym byłem niesamowicie dumny , Nie wiem, czy kiedykolwiek to zrobię. “

POWIĄZANE: Anne Hathaway dzieli się pierwszym zdjęciami swojego uroczego syna, Jonathana

Z jednej strony komentarze na zdjęciu małego chłopca wydają się być zdecydowanie pozytywne (jeden z fanów nazwał go “księciem Genowii” po postaci “Pamiętników księżniczki” Hathaway), a obraz ma ponad 143 000 polubień.

I mimo wszystko Hathaway nie zdjęła zdjęcia pomimo swoich obaw. Trzymając twarz swojego malca z dala od kamery, zachowuje ona swoją prywatność (podobnie jak Hoda Kotb TODAYa robi to z jej nowym dzieckiem, Haley).

Anne Hathaway and husband Adam Shulman
Anne Hathaway i mąż Adam Shulman na imprezie z okazji otwarcia LA Art Show w Los Angeles w styczniu 2016 r. Dwa miesiące później urodziła małego Jonathana.Getty Images

“Jestem przekonany, że czasami trzeba coś zepsuć, żeby naprawdę je dobrze widzieć, więc jeśli popełniłem błąd lub spieprzyłem, wiem, jak teraz czuję się o wiele lepiej” – kontynuowała. “Instagram, kiedy zaczynałem, było fajnie, a to był świetny sposób, by być głupim i robić rzeczy z mankietu, a teraz, z powodu czasu, w którym żyjemy, myślę, że słowa i obrazy niosą ze sobą o wiele większa waga, albo znacznie mniej w zależności od tego, jak się z nią angażujesz. “

POWIĄZANE: Anne Hathaway: Udawałem tylko, że jestem szczęśliwy po wygranej Oskara

Najwyraźniej jest to decyzja, którą każdy rodzic musi podjąć sam. Na razie będziemy się cieszyć zdjęciami Jonathana mamy. Nawet jeśli to tylko jeden!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.