Ostatnia minuta? Nie ma problemu! 10 łatwych kostiumów na Halloween dla zapracowanych rodziców

Więcej mocy dla tych spośród nas, którzy kochają emocje związane z wyborem, planowaniem i robieniem strojów na Halloween, gdy tylko te pierwsze latte z dyni pojawią się w menu. Ale w przypadku innej kategorii celebransów – przede wszystkim zapracowanych rodziców – kostiumy mogą sprawiać wrażenie, że pociągają za sobą koszty, czas i wysiłek.

Jeśli jesteś w tej grupie, weź serce! Te 10 kostiumów łączy się z bardzo niewielkim wysiłkiem i wydatkami dzięki użyciu wielu obiektów, które już masz w domu.

Stewardesa

majsterkowanie flight attendant Halloween costume
Domowe kostiumy na halloweenwhatiwore.tumblr.com

Jest to szalik i domowa czapka, która z łatwością rozpoznaje stroje, które noszę jako stewardesa.

Rosie the Riveter

Niebieski przycisk na guziki i czerwoną zawiązaną chustka lub szalik to kluczowe elementy, których potrzebujesz, by skinąć w stronę Rosie the Riveter. Punkty premiowe za wiadomość o upodmiotowieniu!

Aktorzy nieme

majsterkowanie silent film star Halloween costume
Domowe kostiumy na halloweenshrimpsaladcircus.com

Znajdź w szafie ubrania w stylu vintage i wydrukuj własne karty dialogowe … zrobione! Ciche gwiazdy filmowe. Shrimp Salad Circus ma inspirację.

Frida Kahlo

https://www.instagram.com/p/lBD8buHScs

Wystarczy kilka jedwabnych kwiatów i ołówek do oczu, by narysować w brwiach podpis artysty, aby zabrać rozpoznawalny kostium Fridy Kahlo.

Morton Salt Girl

majsterkowanie Morton Salt Girl Halloween costume
Domowe kostiumy na halloweensimplesimonandco.com

Simple Simon and Company ma samouczek na autentyczny kostium Morton Salt Girl. Ale wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, aby oderwać wzrok od dziewczyny (lub kobiety!) W każdym wieku to puszka soli i parasol!

Malowanie pop-artu

Wyjmij eyeliner i kredkę do ust z szuflady: z twarzą pełną kropek i przesadnie czarnymi konturami, możesz skończyć z super-fajnym wyglądem malarstwa Roy Lichtenstein lub pointillist. Tak wyhodowane!

Ludzik z kresek

Domowej roboty stick figure Halloween costume
Domowe kostiumy na halloweenallfortheboys.com

Wszystko, czego potrzebujesz, aby być całkiem przekonującą (i przyciągającą wzrok!) Postacią na Halloween to elektryczna taśma i papierowy talerz nad białym strojem. Wszystko dla chłopców ma porady.

Szkielet Dia de los Muertos

Użyj makijażu, aby pomalować twarz jak szkielet Dia de los Muertos: To łatwiejsze niż myślisz, aby uzyskać efekt wizualny, a to sprawia, że ​​zabawny proces twórczy.

Lucille Ball

majsterkowanie Lucille Ball Halloween costume
Domowe kostiumy na halloweensailingoveracardboardsea.blogspot.ro

Jeśli potrafisz odeprzeć kultową fryzurę, masz kulę Lucille Ball w pigułce. (Idealny dla rude … lub chwyć czerwony spray na kostium!) Sailing Over a Cardboard Sea ma porady.

KLOCKI LEGO

majsterkowanie Lego Halloween costume
Domowe kostiumy na halloweendreamalittlebigger.com

Ten wymaga nieco więcej wysiłku, ale wciąż używa zwykłych przedmiotów, które masz w domu, i zabiera za jedyne 14 USD: kostium LEGO Dream a Little Bigger łączy się z malowanymi plastikowymi miskami do przechowywania żywności i tekturowym pudełkiem.

Alesandra Dubin jest pisarką z Los Angeles i założycielem bloga lifestyle’owego Homebody in Motion. Obserwuj ją na Facebooku, Instagramie, Google+ i Twitterze.