Orędzie Savannah Guthrie dla Vale i wszystkich małych dziewczynek w “Princesses Wear Pants”

Kiedy Savannah Guthrie poznała Allison Oppenheim, połączyły się, by zafascynować wszystkie córki falbanką i “Frozen”. Innymi słowy, ich dziewczyny naprawdę były księżniczkami.

“Kiedy urodziła się Ayla, byliśmy zaskoczeni siłą jej pociągu do wszystkiego, co różowe i błyszczące. Ona naprawdę skupia się na laserze “- powiedziała Allison, wychowawczyni rodziców i żona prezesa NBC News, Noah Oppenheim.

Savannah Guthrie opowiada o swojej nowej książce dla dzieci

12 września 2017 r05:47

Ale było to zdjęcie prawdziwej rodziny królewskiej, Kate, księżnej Cambridge, ubrane w spodnie do meczu rugby, które zainspirowało pomysł między dwiema mamami..

Kate, the Duchess of Cambridge, was a great example for the book's author when finding real-life royalty who wear pants.
Kate, księżna z Cambridge, była doskonałym przykładem dla autora książki, gdy znajdowała prawdziwą rodzinę królewską, która nosi spodnie.Getty Images

“Powiedziałem:” Księżniczki noszą spodnie. “Wtedy powiedziałem:” To jest książka “- powiedziała Savannah.

Ta książka, która ukazała się we wtorek, skupia się na Penelope Pineapple, księżniczce, która nosi falbaniaste spódniczki i jest właścicielem świetnej kolekcji obuwia – ale nosi też spodnie, gdy robi się dobrze..

Savannah Guthrie, Allison Oppenheim, and some of their
Savannah Guthrie, Allison Oppenheim i niektórzy fani “Princesses Wear Pants”.Nathan Congleton

Savannah zauważyła, że ​​ani ona, ani jej współautor nie sprzeciwiają się księżniczkom. Zamiast tego książka kładzie nacisk na osobiste wyczyny tak samo jak frill.

“Naprawdę chodzi o powiedzenie:” Hej, panienki. Możesz być dziewczęcą dziewczyną. Możesz olśniewać, możesz kochać makijaż, możesz kochać to wszystko. W porządku – lub nie – powiedziała. “Ale bądź osobą istotą. Bądź wykonawcą. To lekcja dla dziewcząt i chłopców. “

Savannah and Allison Oppenheim's new children's book.
Córka Savannah, Vale, czasami marzy o byciu księżniczką, gdy dorośnie!DZISIAJ

Ta lekcja może trochę potrwać, zanim dotrze do trzyletniej córki Savannah, Vale, która wcześniej w tym tygodniu powiedziała swojej mamie, że chce dorosnąć, by zostać “księżniczką z Vale”. I w porządku z Savannah.

“Pomysł jest w porządku, bądź księżniczką, ale bądź dobrą dziewczyną”, powiedziała.

Savannah and Allison Oppenheim's new children's book.
Córka Allison Oppenheim, Ayla, nadal kocha swoje kostiumy księżniczki – ale teraz zgodzi się nosić spodnie pod nimi, gdy robi się zimno.DZISIAJ

Wiadomość z książki może być już rezonująca z córką Allison, Ayla.

“Princesses Wear Pants” uczy dziewczyny, że iskierki to nie wszystko

12 września 2017 r03:57

“Skręciliśmy za róg. Któregoś dnia powiedziała mi: “Wiesz, mamusiu, naprawdę lubię spodnie”, więc teraz będzie je nosiła pod tuszem – powiedziała. “Wołam to zwycięstwo”.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Princesses Wear Pants, 10 USD, Amazonka

Księżniczki Wear Pants by Savannah Guthrie and Allison Oppenheim
Princesses Wear Pants firmy Savannah Guthrie i Allison OppenheimAbrams Books for Young Readers

Chociaż książka właśnie została wydana, autorzy obiecują już kontynuację.

“Księżniczka Penelopa będzie miała o wiele więcej dużych i odważnych przygód!”, Powiedział Allison.

Śledź Eun Kyung Kim na Twitterze lub Facebooku.

Loading...