On jest tutaj! Duggary wprowadzają trzeciego wnuka


Duggars ogłaszają narodziny trzeciego wnuka

Jun.07.201300:18

Och, chłopcze, w domu Duggar jest więcej emocji!

Josh and Anna Duggar with new son Marcus Anthony.
Josh i Anna Duggar z nowym synem Marcus Anthony.Dzisiaj

Rodzina Arkansas, gwiazdy reality show TLC “19 Kids & Counting”, ogłosiła narodziny trzeciego wnuka, syna Josh i Anny Duggar. Josh, lat 25, jest najstarszym z 19 dzieci Michelle i Jima Boba Duggar.

Marcus Anthony Duggar przybył w niedzielę, ważąc 9 funtów i 3 uncje. Dołączył do rodzeństwa Mackynzie Renee, 3 i Michaela Jamesa, 1 i tak jak oni, noszący imię zaczynające się na “M”. Tata Marcusa, jego 18 ciotek i wujków, wszyscy mają imiona “J”.

Josh i Anna Duggar powiedzieli TODAY.com:


“Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić przyjazd naszego trzeciego dziecka, Marcusa Anthony’ego Duggara, Mackynzie i Michaela są zachwyceni powitaniem małego brata i jesteśmy tak wdzięczni, że mama i dziecko mają się dobrze! Jesteśmy pobłogosławieni, że mamy bliską rodzinę świętuj ten dar od Boga! ”

Marcus Anthony Duggar was born on June 2.
Marcus Anthony Duggar urodził się 2 czerwca. Dzisiaj

Josh i Anna Duggar, którzy pobrali się w 2008 roku, ogłosili swoją ciążę DZISIAJ w marcu. Oboje mówili o swoim pragnieniu pójścia w ślady rodziców Josha, nie wykorzystując kontroli urodzin i oddania wielkości rodziny w ręce Boga.

Nowy sezon “19 Kids & Counting” rozpoczyna się 16 czerwca i zawiera oczekiwanie rodziny na przybycie Marcusa. W odcinku, 24-letnia Anna Duggar, wchodzi do pracy w domu jej położnej i ma pomoc od szwagier Jill i Jana Duggar.

Biorąc pod uwagę epizod z okazji Dnia Ojca, dobrze, że pokazuje, że Josh ponownie staje się tatą.

“19 dzieci i liczenie: GrandDuggar sprawia 3!” premiery w niedzielę, 16 czerwca o godz. ET / 7 Central na TLC.

The whole Duggar family meets baby Marcus, who is in his father's arms.
Cała rodzina Duggar spotyka niemowlęcia Marcusa, który jest w ramionach ojca.Dzisiaj