Olympian Kerri Walsh Jennings przedstawia swoją małą córeczkę, Scout


Olympian Kerri Walsh Jennings jest teraz dumną mamą trójki i wciąż myśli o wygraniu kolejnego złotego medalu.

Trzykrotny złoty medalista olimpijski w siatkówce plażowej i jej mąż, Casey Jennings, powitali w sobotę rano Scout Margery Jennings. Skaut ważył 7 funtów, 2,6 uncji i rozciągał 20 1/4 cala.

Mały Scout zadebiutował DZISIAJ we wtorek, kołysząc się w ramionach mamy i otoczony przez tatę i braci Joeya, 3 i Sundance, 2.

Walsh Jennings, 34, wyjaśniła znaczenie imienia jej córki.

“Scout jest moją ulubioną postacią w całej literaturze – Scout Finch z” To Kill a Mockingbird. “Jest słodka. Jest genialna. Ona kocha swoją rodzinę i po prostu kocham jej małego ducha “- powiedział Walsh Jennings Hodzie Kotb. “A Margery jest po mojej matce, która jest najpiękniejszą istotą ludzką, jaką kiedykolwiek spotkałem.”

Casey “pozwolił mi iść z tą nazwą i wsparł ją w 100 procentach” – powiedziała. “Bardzo jej to odpowiada.”

Narodziny Scouta stały się nieco szybsze niż się spodziewano. Walsh Jennings została wywołana kilka dni przed jej terminem po normalnym dniu, który obejmował poranny trening. Jednak po porodzie jej córka przyjechała jeszcze przed lekarzem.

“To było jak błyskawica” – powiedział Walsh Jennings. “Naprawdę powolny proces, nagle okazało się, że nadchodzi.”

Casey Jennings powiedział, że był zdenerwowany, ponieważ poród postępował bez obecności lekarza, a jego żona powiedziała, że ​​musi “upewnić się, że pielęgniarki są na palcach”.

“Wiedziałem, co się dzieje, i myślę, że są przyzwyczajeni do tego, że trwają dłużej,” powiedział Casey Jennings o pielęgniarkach. “Jeśli ona cierpi, to czas na to, a oni zaczęli trochę więcej żuć, a oni się poruszali, a pielęgniarki sprowadziły dziecko na świat.”

“Byli niesamowici” – powiedział Walsh Jennings.

Dziesięć minut po narodzinach Zwiadowcy “nasz lekarz wszedł i powiedział:” Co się stało? Brakowało mi fajerwerków “- powiedziała.

Na razie Walsh Jennings powiedziała, że ​​zamierza poświęcić kilka tygodni na poznanie swojej córki i pozwoli jej się wyleczyć, zanim wróci do swojego sportu. Ale ma na swoim koncie Igrzyska 2016 w Rio de Janeiro.

Kotb zapytał ją, czy następne igrzyska olimpijskie wciąż są na jej karcie tanecznej. “Absolutnie”, powiedział Walsh Jennings. “Jeszcze nie skończyłem tańczyć.

“Jeśli chodzi o mnie, dopiero zaczynam” – powiedziała Kotb. “Od czasu do czasu w turnieju jest dużo turniejów. Wiem, do czego strzelam, ale złoto Rio jest najlepszym rozwiązaniem.”

Walsh Jennings zdobyła trzeci złoty medal olimpijski podczas Letnich Igrzysk w Londynie. We wrześniu pojawiła się DZISIAJ, aby podzielić się wyjątkową wiadomością, że podczas rywalizacji była również w ciąży.

“Kiedy rzucałem swoje ciało bez lęku i szukałem złota dla naszego kraju, byłam w ciąży, a dziś jestem w 11 tygodniu ciąży” – powiedział Walsh Jennings Matt Lauer.

Trzy miesiące później ona i jej rodzina odbyli uroczystości z okazji płci, które odbędą się DZISIAJ. Zgodnie z rodzinną tradycją odwijania świątecznego ornamentu z wpisaną płcią, wykrzyknęła: “Mamy dziewczynę … Nie mogę w to uwierzyć”.