Obwiniaj “nastolatki”: zabawna notatka mamy o spóźniającej się szkole córki jest wirusowa

Rankiem, z którym mogła porozmawiać każda mama z nastolatkiem, powiedziała Nicole Poppic, 34-letnia weteranka i mama trójki dzieci w Północnej Kalifornii. Podczas gdy jej syn Alex, 10 i córka Sammi, 4, byli gotowi i czekali, aby wyjść do szkoły, najstarsze dziecko Poppic, Cara, lat 14, zaspało, a następnie spędziła jeszcze więcej czasu kłóciła się z matką o, dobrze, wszystkim.

“Kiedy w końcu wsiedliśmy do samochodu, spojrzałem na zegarek i zorientowałem się, że spóźniliśmy się, zacząłem robić” mamę “- powiedział Poppic DZIŚ rodzicom. “Mój wykład poszedł coś w stylu:” Musisz zacząć myśleć o innych ludziach, Cara, nie jesteś jedyną osobą w tej rodzinie, a także spóźniłeś się z bratem i siostrą “.

Mamo writes note for daughter running late to school blames
Nicole Poppic z mężem, Georgem i dziećmi Cara, Alex i Sammi.Dzięki uprzejmości Nicole Poppic

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

Potem Poppic usłyszał ulubiony zespół Cara, Panic! w Disco zacznij grać z fotela pasażera samochodu. “Wtedy zobaczyłem, że Cara włożyła słuchawki i patrzyła przez okno, zupełnie mnie ignorując” – powiedziała. “Sięgnąłem i zdjąłem jej telefon z kolan, odłączyłem słuchawki i wyrzuciłem telefon przez okno samochodu.”

POWIĄZANE: Tata pisze zabawne notatki, aby usprawiedliwić spóźnienie się swoich dzieci do szkoły

Ale jeśli ten manewr nie przekonuje cię, że Poppic wygrywa w rodzicielstwie, poszła o krok dalej: po tym, jak Cara poczekała, a ona urodziła młodszego rodzeństwa w ich szkole, Poppic napisał jej córkę spóźnioną notatkę, która powiedziała frekwencję w liceum Cara nienazwana prawda o poranku z jej perspektywy:

“Dziś rano Cara jest spóźniona z powodu stanu znanego jako” nastoletni “,” napisał Poppic. “Młodzi w naszym wielkim narodzie są dotknięci i nie ma znanego lekarstwa”. Poppic wymieniła również objawy, takie jak “niezdolność do usunięcia siebie z łóżka” i “rozmowę z jej dawcą”. Przekazała notatkę do biura obecności z Carą i wręczyła ją urzędnikowi. “Urzędnik obecności pękł z uśmiechem,” powiedział Poppic.

Po powrocie do domu Poppic odebrał telefon Cari z sąsiedniego podwórka nie gorszy od zużycia i zamieścił zdjęcie listu na swojej stronie na Facebooku, gdzie było podobało się ponad 7000 razy i udostępnione ponad 32 razy od początku września..

POWIĄZANE: fan Bruce’a Springsteena pisze spóźnioną nutę dla córek po koncercie

Poppic nie chce dać ludziom wrażenia, że ​​jej córka jest złym dzieckiem. “Rodzicielstwo nastolatka jest zarówno trudne, jak i satysfakcjonujące” – powiedziała. “Obserwowanie, jak Cara rośnie i zmienia się, przynosi wielką radość mojemu życiu, ale wraz z rozwojem narastają bóle”.

Mamo writes note for daughter running late to school blames
Nicole Poppic ze swoją najstarszą córką, Carą, w dniu, w którym nie wykazywała oznak swojego “nastoletniego ducha”..Dzięki uprzejmości Nicole Poppic

“Na początku trochę się zawstydziłem, ponieważ napisała, jak wyrzuciła telefon przez okno, a także wymieniła moje złe zachowanie”, powiedziała Cara rodzicom DZISIAJ. “Wydaje mi się, że wstydziłem się grać w ten sposób, ponieważ moi nauczyciele zazwyczaj znali mnie jako cichego, pełnego szacunku ucznia w klasie, i nie chciałem, aby myśleli inaczej, więc początkowo byłem trochę zakłopotany, ale po nim wszystko zostało powiedziane i zrobione, śmiałem się z tego. “

W chwili, gdy spóźniona notatka stała się wirusowa, powiedział Poppic, ona i Cara już się śmiali. Poppic spotkała się z krytyką ze strony nieznajomych o jej stylu rodzicielskim, ale powiedziała, że ​​nie pozwala, by dotarły do ​​niej złośliwe komentarze. “Kiedy początkowo udostępniłem notatkę, to z nadzieją, że rozśmieszę moich przyjaciół, którzy są matkami, i pozwolę im zobaczyć, że nawet stresujące poranki mogą zostać rozjaśnione odrobiną humoru” – powiedziała.

Ale Poppic powiedział, że jest przekonana, że ​​jej rodzicielstwo jest skuteczne, nawet gdy ma takie poranki jak ta. “Cara jest nastolatką, która zachowuje się jak nastolatka i mam nadzieję, że poprawiając ją, gdy ma postawę, mogę na jej podstawie wzbudzić szacunek i odpowiedzialność” – powiedziała. “Myślę, że to, co robię, działa … Nigdy nie miałem nauczyciela, ani innej dorosłej osoby, która mówi mi, że Cara nie ma nic wspólnego z szacunkiem i uprzejmością.Myślę, że nastolatki, a właściwie wszystkie dzieci, pokazują swoje najgorsze cechy ludziom, których znają, będą ich kochać Niezależnie od tego, ale może to po prostu mój sposób na poprawę samopoczucia, gdy moje dzieci są dla mnie bezstronne lub nieuprzejme. “

A Cara zwykle się z tym zgadza. “Mam nadzieję, że ludzie wiedzą, że moja mama i ja jesteśmy blisko i że nie nienawidzę jej ani nie czuję, że jest dla mnie złośliwa” – powiedziała.