“Nigdy nie jest za późno”: Kobieta prosi ojczym o przyjęcie jej w ruchu wideo

Kiedy Lindsey Collins po raz pierwszy spotkała się z Markiem Highem, był w jej domu, aby zabrać matkę, Jamie, na randkę. Ta dziewięcioletnia dziewczynka pokazała mu wszystkie wypchane zwierzęta i ogromną kartkę z pokemonami. Usiadł obok niej i słuchał wszystkiego, co mówiła.

“Zachowywał się tak bardzo,” powiedział Collins z Long Beach w Kalifornii, powiedział TODAY.

Z the first time Lindsey Collins met her stepfather Mark High the two were close. For Father's Day, Collins asked High to adopt her.
Od pierwszej chwili Lindsey Collins poznała swojego ojczyma Marka High, który był blisko. Na Dzień Ojca Collins poprosił High, by ją adoptował.Dzięki uprzejmości Lindsey Collins

Wkrótce dowiedziała się, że jego uważność nie była jednorazowa. Wraz z rozwojem jego relacji z Jamiem, High pokazał Collinsowi, że była ważną częścią jego życia.

“Zabrał mnie do centrum handlowego, by kupić rzadką kartę Pokemon, a potem pójść na randkę z moją mamą” – powiedziała. “Zawsze byłem taki zawarty”.

To dlatego, że High chciał, aby Collins wiedział, że on również ją obchodzi.

“Zawsze traktowałem ją tak, jakby była moją córką”, powiedział DZISIAJ. “W mojej głowie, przyjęłbym ją w mgnieniu oka”.

Collins był na ślubie pary w 2001 roku, a High, 55, wychowywał ją tak, jakby był biologicznym dzieckiem. Często udzielał jej rad, mówiąc jej, że nie ma nic, czego by doświadczyła, czego wcześniej nie robił. A jednak szanował ją i pozwalał jej dokonywać własnych wyborów – i błędów.

“Mielibyśmy dyskusję”, powiedział High, z Oceanside w Kalifornii. “Chciałbym wyjaśnić, dlaczego i dlaczego nie coś robić.”

Z the beginning, Mark High treated Lindsay Collins like she was his daughter.
Od początku Mark High traktował Lindsay Collins tak, jakby była jego córką.Dzięki uprzejmości Lindsey Collins

Rodzina często mówiła o przyjęciu Collinsa, ale oni nigdy tego nie robili. Collins, teraz 26 lat, chciał zrobić coś wyjątkowego dla swojego ojczyma z okazji minionego Dnia Ojca i zdecydował, że nadszedł czas, aby poprosić go o adopcję.

“Nigdy nie jest za późno. Jeśli cokolwiek zdarzyło się mojej mamie, ich małżeństwo jest jedyną rzeczą, która oznacza, że ​​jesteśmy połączeni “- powiedziała. “Chciałem być jego córką.”

Zapakowała prezent i zapisała reakcję Wysokiego, kiedy ją otworzył. Na początku wygląda na zagubionego, ale kiedy czyta słowo “adopcja”, krzyczy i płacze. Poruszający film wideo został obejrzany ponad 382 000 razy na Facebooku.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

“Nie ma mowy!”, Mówi, przed włamaniem do szczęśliwych łez.

Nawet miesiące później, High wciąż płacze, gdy myśli o tym.

“Byłem całkowicie zaskoczony”, powiedział. “Straciłem to, ponieważ zawsze chciałem być jej ojcem.”

Ale Collins początkowo martwił się, jak zareaguje.

“Byłem bardzo zdenerwowany, chociaż wiedziałem, że tego chce. to jak wielka rzecz poprosić kogoś o przyjęcie cię “- powiedziała.

Parzysty though she's 26, Lindsey Collins wanted Mark High to adopt her because she wanted him to always be a part of her life.
Mimo że ma 26 lat, Lindsey Collins chciała, aby Mark High ją adoptował, ponieważ chciała, aby zawsze był częścią jej życia.Dzięki uprzejmości Lindsey Collins

High nie może uwierzyć, jak popularny jest ten film. Czuje się nieco zakłopotany, ponieważ jest w nim tak bardzo emocjonalnie.

“Czuję, że wyglądam głupio, bo piszę, ale to jest prawdziwa reakcja” – powiedział.

Wielkie nadzieje, że jego związek z Collinsem pokazuje szczególną więź między stepparentami a ich pasierbami.

“Możesz kochać kogoś, kogo nie stworzyłeś,” powiedział. “Możesz kogoś adoptować i pokochać tak, jak oni są twoi.”

Gdy Mark High dated Lindsey Collins' mom Jamie, he knew it was a
Kiedy Mark High umawiał się z Jamie, mamą Lindsey Collins, wiedział, że to “umowa pakietowa”. Collins postanowił uczynić go oficjalnym i wydał dokumenty o wysokiej adopcji.Dzięki uprzejmości Lindsey Collins

A Collins czuje wdzięczność, że może uszczęśliwić Wysokiego po tym wszystkim, co dla niej zrobił.

“Wspaniale jest mieć kogoś, kto tak długo stał się moim tatą” – powiedziała.