“Nie jedyny”: Mała dziewczynka, która straciła rękę, adoptuje kotka z brakującą kończyną

Odkąd ich córka Scarlette, 2, straciła rękę na raka jako niemowlę, Simone i Matt Tipton chcieli, aby jej zwierzak z podobnymi wyzwaniami fizycznymi. Kiedy kanion Trabuco w Kalifornii usłyszał o kociątku, który stracił przednią nogę, wiedzieli, że znaleźli następnego członka swojej rodziny.

“Nie jedyny”: Kociak, mała dziewczynka ma szczególną więź

Jan.07.201600:56

“Myślą, że była w samochodzie, gdy samochód się zaczął, i nie zdążyła na czas. Powiedzieli, że jej się nie uda, a eutanazja była już gotowa, ale jeden z pracowników błagał, by ją uratować – powiedział Simone Tipton..

Opowieść poruszyła jej serce … i przypomniała jej o własnej córce.

Tipton says Doc is adjusting well to her amputation, adding that she jumps and plays with their kids constantly.
Tipton mówi, że Doktor dobrze dopasowuje się do amputacji, dodając, że ciągle skacze i bawi się ze swoimi dziećmi.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

Scarlette urodziła się z nienormalnie dużym lewym ramieniem. Po kilku zabiegach, chemioterapii i testach, Tiptonowie dowiedzieli się, że ich córka ma agresywną postać raka, a lekarze zalecają amputację ręki.

Tipton says as Scarlette and Doc grow up together, she hopes her daughter will see that she can overcome the challenges brought about by her amputation, just as her cat has.
Tipton mówi, że gdy Scarlette i Doc dorastają razem, ma nadzieję, że jej córka zobaczy, że potrafi pokonać wyzwania spowodowane amputacją, tak jak jej kot.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

“Musieliśmy udać się do Minnesoty do kliniki Mayo, aby wykonać operację, ponieważ byli jedynymi lekarzami zakwalifikowanymi do tak obszernej operacji. Miała dziesięć miesięcy, kiedy wzięli jej rękę, ramię, łopatkę, obojczyk i całą otaczającą skórę i tkankę “- powiedział Tipton. “Obecnie jest uważana za wolną od raka i przechodzi przez zabiegi rozszerzające skórę. Ma się świetnie … nic jej nie powstrzymuje. Jest ryzykantem i uwielbia przygody. “

“Wie, mimo młodego wieku, że ten kot jest dla niej wyjątkowy” – powiedział Tipton.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

Tipton mówi, że rozważali adopcję zwierzaka z amputacją przez kilka miesięcy, ale nie byli pewni, jak go znaleźć, dopóki nie włączyli telewizora pewnego dnia.

“Widzieliśmy kotka w wiadomościach – nigdy nie oglądamy wiadomości, ale akurat tak się stało, że tego dnia. To była ogromna sprawa mojego losu, “powiedział Tipton.

Tipton says she and her husband, Matt, had been seeking a cat with a front leg amputation for a few months when a television news broadcast led them to Doc.
Tipton mówi, że ona i jej mąż, Matt, poszukiwali kota z amputacją przedniej nogi przez kilka miesięcy, kiedy wiadomość telewizyjna poprowadziła ich do Doc.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

Tipton mówi, że natychmiast zadzwonili do schroniska, w którym trzymano 3-miesięcznego kociaka o imieniu Doc, ale powiedziano jej, że nie jest jeszcze dostępna do adopcji z powodu obrażeń. Pojechali więc dwie godziny do schronu. Gdy personel spotkał się z nimi i dowiedział się o Scarlette, postanowił zrobić wyjątek od normalnych zasad, aby Doc mógł znaleźć ją na zawsze w domu.

“Chcieliśmy znaleźć wyjątkowego towarzysza dla Scarlette, aby mogła dorastać z kimś, kto jest podobny do siebie”, powiedział Tipton.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

“W dniu, w którym spotkaliśmy się z Doktorem po raz pierwszy, Scarlette zauważyła zszywki i rurkę spustową w jej boku, delikatnie ją dotknęła i powiedziała:” Owies? “Powiedziałem:” Tak, ona ma dłużnika tak jak ty “, powiedział Tipton.

“Położyła swoją rękę na amputowanej stronie i po prostu przytaknęła. Wie, mimo młodego wieku, że ten szczególny kot jest dla niej wyjątkowy.

Tipton mówi, że Doktor dobrze przystosowuje się do życia w swoim domu, odkąd został adoptowany pod koniec grudnia, skacząc i bawiąc się Scarlette i jej starszym bratem, Kayden, 3.

The Tipton family: Matt, Scarlette, 2, Simone, Doc, and Kayden, 3.
Rodzina Tipton: Matt, Scarlette, 2, Simone, Doc i Kayden, 3.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

W związku z tym, że Scarlette przygotowuje się do kolejnej operacji, aby usunąć ekspandery pod skórą w tym lutym, Tipton planuje aktualizować historię Scarlette i Doktora poprzez rodzinną witrynę YouCaring.

Weterynarze told the Tipton family that they believe Doc suffered extensive injuries to her right, front leg after getting it caught in the wheel of a car.
Weterynarze powiedzieli rodzinie Tipton, że są przekonani, że Doktorek doznał rozległych obrażeń prawej nogi przedniej, po tym, jak złapano ją w kierownicę samochodu.Dzięki uprzejmości Simone Tipton

“Doc jest tak samo ryzykowny jak Scarlette i każdego dnia wciąż jest idealnym połączeniem od nowa” – powiedział Tipton. “Chcieliśmy znaleźć towarzysza dla Scarlette, aby mogła dorastać z kimś podobnym do siebie – nie tylko, aby mogła zobaczyć, że nie jest jedyną, ale aby mogła stać się silniejsza i nauczyć się radzić sobie tak, jak robi to jej kociak. “

Naprawdę dobry pies dostaje purpurowe serce, rodzaj

13 grudnia 2015 r00:39