Nastolatek ogłusza centrum handlowe Michigan os z fortepianowym występem

Nastolatek grający piękną muzykę na fortepianie w centrum handlowym zaimponował większej publiczności niż kiedykolwiek wyobrażał sobie dzięki urzeczonemu nieznajomemu i mediom społecznościowym.

Monntel West, licealista w Everett High School w Lansing w stanie Michigan, czekał na przyjaciela w Lansing Mall w piątek, kiedy usiadł przy publicznym pianinie.

“Myślałem, że równie dobrze mogę poćwiczyć trochę”, powiedział Monntel DZIŚ rodzicom.

Rezultat jest magiczny: 18-latek wypełnia centrum handlowym odgłosami “River Flows in You” autorstwa Yirumy.

Monntel, który nie miał pieniędzy na lekcje gry na fortepianie, gdy zaczął interesować się graniem cztery lata temu, jest samoukiem. Jego tata kupił mu elektryczną klawiaturę, gdy zauważył zainteresowanie syna.

“Odtąd ćwiczę w domu. Z upływem lat stawałem się coraz lepszy “- powiedział Monntel.

Wideo zostało zrobione przez Sara Hadley, fotografkę, która mieszka w DeWitt w stanie Michigan. Zdarzyło jej się, że w sklepie puka do ping-ponga, kiedy wyszła ze sklepu i usłyszała, jak nastolatek gra.

“Kiedy tam dotarłem, byłem trochę zaskoczony, widząc tego małego chłopca z plecakiem i słuchawkami, grając” – powiedział Hadley DZIŚ rodzicom.

“Robię zdjęcia i nagrywaję wszystko, ale muszę to udowodnić. Wiem, że dzieci, które pasują do jego opisu, mają tendencję do negatywnego rozgłosu i myślę, że to okropne. Wiedziałem, że musi uzyskać pozytywne opinie. “

100-letni pianista Irving Fields: “Jestem niepowstrzymany”

13 sierpnia 2015 r03:08

Hadley, która nigdy przedtem nie spotkała się z Monntelem, podeszła, by dać mu znać, że zrobiła film i poprosiła o pozwolenie na udostępnienie go na Facebooku. Zaczęło się stamtąd i było oglądane ponad 200 000 razy.

Fortepian Mall jest częścią programu Keys in the Cities, który umieszcza fortepiany w przestrzeni publicznej w Lansing i East Lansing w stanie Michigan.

Monntel skontaktował się teraz z producentami i ludźmi, którzy po prostu chcą zaoferować darmowe lekcje muzyki lub zachęcić go do grania na swoich imprezach. Nastolatek zamierza udać się do Lansing Community College, aby dowiedzieć się o zarządzaniu muzyką po ukończeniu szkoły średniej.

Na razie jest podekscytowany całą uwagą, którą dostaje film.

“Byłem tak zdumiony, to szalone” – powiedział. “Dzięki niemu czuję się naprawdę dobrze. Aby zobaczyć, jak ludzie są zainteresowani moim talentem, poczułem się naprawdę szczęśliwy. “

Obserwuj A. Pawlowskiego w Google+ i na Twitterze.