Najsłodszy dźwięk! Oglądaj Haley Joy śpiewać “Happy Birthday” dla Hody

Córka Hody Kotb dała jej w tym roku najbardziej bezcenny prezent urodzinowy – słodkie wykonanie “Happy Birthday”!

Kotwica DZISIAJ, która świętowała 54. urodziny w dniu 9 sierpnia, opublikowała urocze wideo na Instagramie przedstawiające Haley Joy, 1, śpiewając, gdy wtuliła się w ramiona mamy..

View this post on Instagram

❤️👶🏼

A post shared by Hoda Kotb (@hodakotb) on

Hoda, autorka książki dla dzieci “Kochałem cię od zawsze”, zainspirowanej przez jej córkę, również wyraziła wdzięczność za jej Haley w czwartkową transmisję, mówiąc Kathie Lee Gifford: “Czy wierzysz, że mogę mieć dziecko w porządku? teraz? Ciągle o tym myślę. “

Dodała: “Kiedy trafisz 54 i dmuchasz świeczki, nie możesz sobie wyobrazić … jakbym ją miała. Czasem uderza mnie jak fala. “

Haley Joy śpiewa “Happy Birthday” dla Hody, razem z Blake Shelton i innymi gwiazdami

Aug.09.201804:43

Sobota nie była pierwszym występem “Happy Birthday” Haley Joy dla jej mamy. W niespodziewanej wiadomości wideo, którą Hoda pokazał podczas Czwartej Czwartej Godziny DZISIAJ, malutki tot siedział z mamą i siostrą Hody, by życzyć jej wszystkiego najlepszego. Kelly Clarkson, Maria Shriver, Blake Shelton i Thomas Rhett również przysłali specjalne wiadomości urodzinowe.

No i oczywiście rodzina TODAY również świętowała, z toastem szampana, ciastem i urodzinami śpiewającymi wraz z obsadą “Pretty Woman: The Musical” na Broadwayu na placu.

Wszystkiego najlepszego, Hoda! Zespół TODAY i “Pretty Woman” obsadzają uroczystość na placu

Aug.09.201801:32

Więc w jaki sposób urodzinowa dziewczyna świętowała w domu? Mama i siostra Hody przyjechały do ​​miasta w ten weekend, aby być z nią na tę okazję. W sobotę udostępniła zdjęcia na Instagramie rodziny ciesząc się słońcem i posiłkami na świeżym powietrzu. Wygląda na idealny weekend urodzinowy dla nas!

View this post on Instagram

Family in town for fun bday weekend!!!❤️❤️

A post shared by Hoda Kotb (@hodakotb) on

Wszystkiego najlepszego, Hoda!