Najlepsze imiona dla dzieci i chłopców inspirowane eclipsem

Kiedy przygotowujemy się do zaćmienia słońca, które będzie widoczne w Stanach Zjednoczonych 21 sierpnia (czy masz już przygotowane okulary z zatwierdzoną przez NASA?), A co z wszystkimi dziećmi, które urodzą się w ten poniedziałek??

To zaćmienie będzie pierwszym kompletnym zaćmieniem Słońca widocznym z 48 niższych od 1979 r. I jest to pierwsze zaćmienie Słońca, które będzie widoczne w całym kraju od 1918 r..

DZISIAJ

Podczas gdy zaćmienia i ciąża czasami kojarzyły się z alarmującymi przesądami, uważamy, że urodzenie dziecka w czasie niebiańskiego wydarzenia w stu procentach jest całkiem fajne! Oto kilka nazwisk dla dzieci inspirowanych słońcem i księżycem, prowadzonych przez ekspertów od nazw w Nameberry.com. Obyśmy zaproponowali Apollo i Luna wszystkim bliźniakom, które urodziły się 21 sierpnia?

Sunny Names

Áine

Wymawiane “Ahn-ya”, ta irlandzka nazwa należy do celtyckiej bogini lata. Dosłownie tłumaczy się na “jasność” lub “blask” i ma odpowiedni dźwięk! Chociaż pisownia i wymawianie nazwy w USA może okazać się trudne, to naprawdę jest to piękny wybór dziedzictwa.

Apollo

Bóg słońca Apollo był jedną z głównych postaci w starożytnej greckiej mitologii. Dziś nazwa jest związana z różnymi rzeczami – synem Gwen Stefani, programem Apollo w NASA, sportowcem Apolo Ohno, fikcyjnym Apollo Creed i technologią / łodzi / piosenek do startu. Teraz jest na 751 i prawdopodobnie wzniesie się na wysokość nieba w ciągu najbliższych kilku lat.

Elio

Potrzebujesz ekscytującej alternatywy Elias, Eli, lub Eliasz? Elio jest hiszpańskim i włoskim tłumaczeniem Helios, inny grecki bóg słońca. Jego forma wpisuje się w nowoczesne trendy – początek i koniec elitu – ale jego historia i melodyjne brzmienie się wyróżniają. Elio stał się popularny we Francji i tylko kwestią czasu jest przejście przez staw.

Soleil

Francuskie słowo “słońce” Soleil jest proste, ale wyrafinowane. Aktorka Soleil Moon Frye (co jest idealną nazwą dla tego postu!) Doprowadziło ją do uwaga USA w latach 70., ale teraz nie jest już tak przywiązany do pojedynczego użytkownika. Ponad 100 dziewcząt zostało nazwanych Soleil w zeszłym roku, a liczba ta rośnie! Pseudonimy Sol lub Leila zaoferować trochę personalizacji.

Lato

Imię to osiągnęło szczyt w 1977 roku w # 119, ale Lato nadal wisi w Top 200. Jest lekki, świeży i optymistyczny – nazwa natury nie grzęźnie w ziemi ani gąsienicach. Lato jest również odporne na pseudonim, jeśli jest to twój styl i ma sporo nazwisk w fikcji i rzeczywistości. Christina Aguliera nazwała swoją córkę Summer Rain.

Sunniva

Sunniva jest patronem zachodniej Norwegii. Jej imię oznacza “dar słońca”. Sunniva oferuje krótkie formy Słoneczny i Niva, i nie brzmi jak zbyt wiele używanych obecnie nazw, mimo rytmu. W zeszłym roku urodziło się tylko dziesięciu małych sunnawów!

Surya

Hinduski bóg słońca Surya reprezentuje odwagę, życzliwość i moc – sprawiając, że nie jest to zły imiennik dla małego! Pięćdziesiąt jeden męski Suryas i dziesięć samic Suryas urodziły się w zeszłym roku w USA, a nazwa jest dostępna dla każdej płci. Uwaga – być może będziesz musiał to wyjaśnić Suri nie była twoją inspiracją.

Nazwy księżycowe

Ayla

W rzeczywistości istnieją dwa źródła dla Ayla – w języku hebrajskim oznacza “dąb”, aw języku tureckim oznacza “światło księżyca”. Jest dość popularny w punkcie # 265, prawdopodobnie dlatego, że składa się z dwóch modnych sylab i zaczyna się i kończy na “a”. Ale wykorzystanie na bok, to piękne i kobiece i imię, które dojrzeje z użytkownikiem.

Luna

Jest wszędzie ostatnio – Luna podbił narody na całym świecie. Na pierwszy rzut oka działa on międzykulturowo, a także łatwo się pisze, wymawia i wyjaśnia. Luna można również docenić jego związek z “Harrym Potterem”, a także jego rozpowszechnienie w innych rodzajach dziecięcych mediów – “Stellaluna”, “Niedźwiedź w Wielkim Niebieskim Domu”.

Niemowlę in space
Dzieci urodzone w czasie zaćmienia słońca zasługują na imię z tego świata!Shutterstock

Menodora

Oznacza to “dar księżyca”, to niezwykłe greckie imię zyskuje grawitację dzięki użyciu jako imię świętego. Zapewnia również ciemniejszy odpowiednik Theodora lub Isadora. Może to być trudne do wytłumaczenia, ale warte wysiłku! Pseudonimy mogą również sprawić, że ten kęs będzie bardziej dostępny.

Neoma

Chociaż nazwa ta może być mylona z Naomi trochę, to naprawdę ma swój własny styl. Neoma oznacza “nowiu” po grecku i oferuje fajne neo- otwarcie (i krótką formę). Jest krótki, słodki i niepowtarzalny – prawdziwa nazwa trifecta.

Selene / Selena

Tylko jedna litera oprócz tych greckich bogiń księżycowych imion ma bardzo różne osobowości. Selene jest stonowany, dorosły i très française. Selena jest jasny, energiczny i muy española. Każdy wybór to nazwa, która ma być nad księżycem!

Loading...