Moja córka nie może spać bez tego jednego genialnego produktu dla dzieci

Każda mama powie ci, że temat dzieci i snu jest delikatnym tematem. Pomiędzy urządzeniami emitującymi hałas, smoczkami i rocking basinets, jest mnóstwo gadżetów, które pomogą Ci ukoić niemowlę z powrotem do łóżka (nie wspominając o wyczerpującej ilości książek, artykułów i metod dotyczących treningu snu).

Niemowlę in crib wearing pink

Istnieje również wiele informacji i zasad dotyczących bezpieczeństwa snu – od ostrzeżeń o zderzakach i kołdrach po porady dotyczące umieszczania niemowlęcia w łóżeczku i współpospaniu.

Wszystko to wystarcza, by przejechać każdą pozbawioną sen mamę lub przyszłą mamę.

Ale mając cały dostępny sprzęt i rady (i uwierz mi, próbowałem prawie wszystkiego), był jeden prosty produkt, który wydawał się być kluczem do tego, aby moja córka, Sybil, spała spokojnie, bezpiecznie i wygodnie. I ostatecznie dało mi to tyle spokoju, aby zrobić to samo.

Po tym, jak Sybil dobiegła końca (moje małe Houdini nie trwało długo), zamieniliśmy ją na nadający się do noszenia koc. Po przetestowaniu kilku różnych stylów, polubiliśmy Kyte BABY.

Kyte BABY Printed Sleep Sack, 50 USD, Amazonka

17 recenzji, 4 gwiazdki

Niemowlę sleep sack in blue

Możesz również kupić ten worek snu na:

  • Kup Kup dziecko za 50 USD (brak opinii)
  • Walmart za 150 USD (bez opinii)
  • eBay zaczyna się od 54 USD (bez opinii)

Występuje również w błękitnych wielorybach, szopach szopowych i zabawnych ciałach stałych.

Zaletą nadającego się do noszenia koca jest to, że nie można go podciągnąć dookoła ust (zagrożenie uduszeniem) lub wyrzucić w nocy. Ale nie wszystkie śpiwory są sobie równe. Dla mnie pomysł przegrzania był (i nadal jest) poważnym problemem.

Który doprowadził mnie do Kyte BABY. Założone przez Ying Liu, mamę, której dziecko cierpiało na przewlekłą egzemę, te worki snu są wykonane z bambusa sztucznego, hipoalergicznego materiału, który jest o trzy stopnie chłodniejszy niż bawełna. Moja córka zdaje się kochać miękką tkaninę, a aspekt oddychania naprawdę mnie uspokoił. Słodkie wzory i podwójny zamek błyskawiczny wisiały na torcie.

Niemowlę sleepsack

Moja córka skończy zimę o tej zimy i chociaż jest prawdopodobnie na tyle duża, by użyć teraz kocu, nie mamy planów, by w najbliższym czasie zrezygnować z śpiwora. Na szczęście największy rozmiar ma trwać przez 36 miesięcy (a nawet dłużej, jeśli cofniesz zamek błyskawiczny u dołu). Po co robić bałagan, dobrze?

Jeśli jesteś na rynku koca do noszenia dla swojego dziecka i chcesz poznać opcje, oto kilka innych, które uwielbiają klienci Amazon:

HALO Sleftack Microfleece Blanket, 22 $, Amazonka

3 169 ocen, 4.8 gwiazdek

Dostępne również w:

  • Kup Buy Baby za 23 USD (2 oceny, 5 gwiazdek)
  • Cel za 22 USD (15 ocen, 4.5 ocena gwiazdek)

Woolino Baby Sleeping Sack, 90 USD, Amazonka

Zwykle 100 USD, 10 procent zniżki

580 opinii, 4.5 ocena gwiazdek

Amazonka

Śpiwór dziecięcy Deedee Sleep Nest, 43 USD, Amazon

Liczba recenzji: 1 140, 4.5 gwiazdki

Amazonka

Dostępne również w:

  • Cel za 33 USD (bez oceny)
  • Kup Kup dziecko za 27 USD (brak oceny)

Więcej artykułów dla dzieci znajdziesz w naszych przewodnikach dla dzieci, jednorocznych i dwuletnich pociechach.