Model Victoria’s Secret broni karmienia piersią, zamyka krytyków na Instagramie

W tępym poście na swoim koncie na Instagramie tajny anioł Victoria Candice Swanepoel wskazuje na podwójne standardy dotyczące kobiet i karmienia piersią, a także pozwala, by krytycy publicznego karmienia piersią wiedzieli, że nie będzie jej miała..

South African Swanepoel, 27 lat, urodziła swoje pierwsze dziecko, baby boy Anacã, w październiku.

https://www.instagram.com/p/BNzfQ8Dg6Nq

W swoim poście, które towarzyszy zdjęciu Anacã na jej piersiach, Swanepoel zauważyła, że ​​traktowano ją inaczej, niż karmienie piersią, do modelowania topless: “Wiele kobiet dzisiaj jest wstydliwie karmionych piersią, a nawet wyrzucanych z niej Miejsca publiczne do karmienia swoich dzieci Poczułem potrzebę ukrywania się i nieco nieśmiałego karmienia mojego dziecka w miejscach publicznych, ale dziwnie nie czuję nic do topowych artykułów, które zrobiłem w imię sztuki …? Ona napisała.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

Chociaż opinia publiczna wydaje się niewrażliwa na seksualizację piersi i przemoc w mediach, zauważył Swanepoel, nadal istnieje piętno przeciwko karmieniu piersią, zwłaszcza w miejscach publicznych. “Karmienie piersią nie ma charakteru seksualnego, jest naturalne – ci, którzy uważają, że karmienie dziecka przez dziecko jest niewłaściwe, muszą zdobyć wiedzę na temat korzyści, jakie karmienie piersią ma dla matki i dziecka oraz [z kolei] dla całego społeczeństwa”, napisał Swanepoel..

Stanowisko Swanepoel zyskało ponad 464 000 pozytywnych komentarzy na Instagramie i 6 880 komentarzy – mieszankę wspierającą i nie, a wielu komplementuje zatrzask dziecka lub dziękuje lub oklaskiwało Swanepoel za stanie się innymi matkami karmiącymi piersią. “Idź, mamo, idź!” powiedział jeden z komentatorów. “Tyle miłości w tym”, powiedział inny.

Loading...