Mniej fartów, więcej gadania: Chłopcy w wirusowym wideo zastanawiają się nad życiem z młodszą siostrą

Kiedy Stephen i Cher Lair powitali w zeszłym roku swoją pierwszą córkę Ruby, świat ich sześciu synów nie byli pewni, jak zmienią się ich świat. Bracia zostali przesłuchani przez Raleigh News & Observer, który stworzył wirusowe wideo swoich uroczych komentarzy na temat Ruby.

Teraz, gdy Ruby skończyła 1 lat, ona i jej bracia powracają do kolejnego filmu, a rok później są tak samo urocze.

Ruby była siódmym dzieckiem urodzonym przez Apex, rodziców z Północnej Karoliny, pozostawiając jej sześciu starszych braci, którzy trochę się denerwowali, kiedy osiedlili się z młodszą siostrą.

26 sierpnia Ruby zmieniła jeden, a News & Observer wrócił do domu Laira, aby porozmawiać z Jacksonem, 14, Campbell, 11, Sawyer, 8, Houston, 6, Shepherd, 5 i Knox, 3, o życiu z odrobiną życia dziewczynka. Rezultatem jest kolejne urocze wideo, w którym bracia mówią o swojej miłości do swojej młodszej siostry.

POWIĄZANE: Sześciu braci witających w domu swoją młodszą siostrę to najsłodsza rzecz na świecie

“Ona nie przestaje mówić – nigdy”, mówi Jackson, gdy Ruby papla na kolanach. “Mogę tylko powiedzieć, że będzie ciężko, ale ona też będzie lubiła pingować.”

Sawyer, który opisuje swoją siostrę jako “cenną jak rubin” w pierwszym filmie, dzieli się tym, czego dowiedział się o życiu z siostrą pod stopami.

“To, czego nie mogę zrobić, gdy dama jest w pobliżu, to pierdnięcie lub beknięcie” – mówi.

Knox, sam jeszcze maluch, karmi swoją siostrę swoją butelką, słodko śpiewając jej “Happy Birthday”.

“Myślę, że jest taka słodka”, wygrywa Shepherd, a Houston słodko bawi się ze swoją siostrą, zachęcając ją do machnięcia do kamery.

“To dla mnie coś nowego, ponieważ dorastałem z pięcioma braćmi … ona jest zupełnie inna” – wyjaśnia Campbell. “Jest wysłana z nieba, ona jest Rubinem, jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła”.

Rubin with her mom, Cher, dressed in pink for her first birthday party.
Rubin z jej mamą, Cher, ubrana na różowo na jej pierwsze przyjęcie urodzinowe.Rebekah Tozer

Stephen Lair twierdzi, że niesamowicie było obserwować więź swoich synów z Rubym przez ostatni rok.

“Od początku byli bardzo opiekuńczy, nawet od siebie nawzajem”, powiedział Lair DZIŚ rodzicom. “Każdego ranka, kiedy się budzi, wspinają się na siebie nawzajem, aby być pierwszym, który sprawi, że się uśmiechnie.” Nie kochają niczego poza robieniem jej uśmiechu lub słuchaniem jej chichotów na ich wybrykach “.

POWIĄZANE: I to jest … inna dziewczyna! Reakcja chłopca na piątą siostrę jest bezcenna

“Nawet Houston, który był najbardziej podejrzliwy wobec dziewczyny dołączającej do rodziny, stał się jej najbardziej zagorzałym obrońcą” – kontynuował Lair..

Rubin celebrating her first birthday.
Rubin świętuje swoje pierwsze urodziny.Rebekah Tozer

Lair mówi, że pierwsze urodziny jego córki były świętem pasującym do księżniczki, od różowych wiatrów wirujących na podwórku po różowy tort i lemoniadę, które zostały podane.

“Namalowaliśmy miasto przysłowiowym różem”, powiedział Lair. “Mieliśmy dom pełen ludzi, którzy pomogli nam świętować.”

Mimo to sześciu synów Laira świętowało najwięcej.

Rubin surrounded by her family on her birthday.
Rubinowa otoczona przez rodzinę w dniu swoich urodzin.Rebekah Tozer

“Ludzie zawsze będą żartować o tym, jak mam pełne ręce roboty, kiedy zaczynają randki, ale nie jestem pewien, czy to będzie duży problem” – powiedział Lair. “Dorastając w środowisku, w którym mężczyźni w swoim życiu stale potwierdzają fakt, że jest piękna, cenna i cenna – powodzenia dla konkurenta, który próbowałby traktować ją inaczej”.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

“Ci chłopcy ustanawiają niesamowicie wysoki standard i jestem z tym w porządku”.

YouTube obchodzi 10. rocznicę powstania filmu “Charlie Bit Me”

11 maja 2015 r02:02