Michael Bublé i żona Luisana Lopilato witają trzecie dziecko – zobacz słodkie zdjęcie

Michael Bublé i jego żona, argentyńska aktorka Luisana Lopilato, powitali córeczkę!

31-letni Lopilato zabrał na Instagram czwartek, by ogłosić szczęśliwą wiadomość z czarno-białym zdjęciem malutkiej ręki ich nowo narodzonej córki.

W podpisie Lopilato opowiadała w swoim ojczystym języku hiszpańskim o nowej małej “księżniczce” pary.

“Jak wyrazić słowami, co sprawia, że ​​nasze serca eksplodują miłością? Nie ma wystarczająco dużo godzin w ciągu dnia, aby się nad tym zastanowić, dziękuję Bogu za ofiarowanie nam tego daru życia i szczęścia, ponieważ patrzenie w jej oczy to wyglądać w samym niebie – napisała, dodając, że cała rodzina uwielbia ich nowy dodatek “do nieskończoności i poza nią”.

“Czekaliśmy na ciebie nie tylko, by wzrastać jako rodzina … dałeś nam światło, nadzieję i wreszcie jesteś i zawsze będziesz życiem naszej duszy. #Giftfromgod #happy #family #ourprincess – dodała.

To trzecie dziecko, które ma dwóch synów: Noah, 4 i Elias, 2.

Luisana Lopilato and Michael Buble
Luisana Lopilato i Michael Bublé powitali swoją pierwszą córkę.Lalo Yasky / Getty Images

Kilka tygodni temu 42-letni Bublé zdradził, że był podekscytowany tym, że ma małą damę, która wstąpiła do rodziny. “W ciągu trzech tygodni pojawiła się moja pierwsza dziewczynka” – powiedział Bublé podczas wywiadu z irlandzką stacją radiową Today FM. “Właściwie nigdy nie powiedziałem tego publicznie – mam córkę!”

https://www.instagram.com/p/BlopjBRB8HJ

Jest to po prostu więcej radosnych wieści dla rodziców, którzy zarówno wstrzymali swoją karierę, aby skupić się na najstarszym synu Noah po zdiagnozowaniu raka wątroby w 2016 roku. Teraz ich mały chłopiec odzyskał zdrowie i “wszystko jest w porządku” potwierdził Bublé do stacji radiowej.

W rzeczywistości, Bublé podzielił się doświadczeniem zdrowia Noego, który nauczył piosenkarza cieszyć się radościami rodziny.

“Dużo przeżyłem. Jedną z rzeczy przechodzących przez coś, przez co przeszła moja rodzina, jest to, że daje ci świetną perspektywę, a jednym z tych punktów widzenia jest to, że naprawdę pozwala ci docenić dobre rzeczy “- powiedział.

Gratulacje dla twojego nowego dodatku, Michaela i Luisany!