Mama mówi, że policja groził aresztowaniem jej za karmienie piersią w sklepie spożywczym

Podczas rutynowej wizyty w jej lokalnym sklepie spożywczym Piggly Wiggly mama z dwójką Savannah Shukla mówi, że zastępca policji podszedł do niej, aby porozmawiać o jej publicznym karmieniu piersią, ostrzegając Kolumb, Gruzję, kobietę, aby ukryć lub zmierzyć się z konsekwencjami.

“Poseł podszedł do mnie, kiedy miałem już wyjść i poinformowałem, że muszę go ukryć, ponieważ ktoś może uznać to za” obraźliwe “- napisał Shukla w poście na Facebooku o incydencie. “Powtórzyłem mu prawo, stwierdzając, że prawo stanowe w Gruzji mówi, że mogę karmić piersią … gdziekolwiek chcę, tak długo jak jestem upoważniony do tego, aby tam być.”

“Potem zaczyna się denerwować i mówi:” Nie, nie, nie jest tak “- kontynuował Shukla. “Po prostu myślisz, że wiesz, co mówi prawo i jeśli twój sutek się ujawni, naprawdę nie chcę cię aresztować ani aresztować za obrażanie.”

POWIĄZANE: Zobacz, jak nieziemscy obcy bronią mamę znęcającą się przed karmieniem piersią w Target

Shukla, która ma 20-miesięczne i 1-miesięczne, zawiera zdjęcie ze swoim stanowiskiem, zrobione przez kobietę, którą spotkała tego wieczoru w sklepie. Na zdjęciu jest zastępca, zidentyfikowany jako “zastępca Zipata”, prowadzący gorącą rozmowę z Shuklą, która karmi piersią swojego noworodka.

“Wskazał również, jak mógł” już zobaczyć moją otoczkę “i gdyby ktoś zobaczył mój sutek … musiałby mnie aresztować”, napisała Shukla w poście, dodając, że odeszła od oficera wkrótce po nim i poszła do jej samochodu.

John Darr jest szeryfem hrabstwa Muskogee, hrabstwa, w którym doszło do incydentu. Darr wysłał przeprosiny na Facebooku rano po ukazaniu się postu Shukli.

POWIĄZANE: Po zapytaniu o karmienie piersią w toalecie Dillarda mama umieszcza zdjęcie z biustonosza

“Moja żona i ja mamy czworo dzieci, z których każda była karmiona piersią, a dwie z moich córek mają teraz małe własne dzieci, dlatego w pełni rozumiem i doceniam prawo kobiety do karmienia jej dziecka, gdzie jest najbardziej wygodne, “Darr napisał w poście. “Jest to również prawo w stanie Georgia, obecnie przyglądamy się temu incydentowi i zostanie on skierowany”.

“Nasz urząd nie toleruje tych działań i zapewnia, że ​​wszyscy funkcjonariusze znają i rozumieją prawo” – czytamy w poście. “W imieniu biura szeryfa hrabstwa Muscogee chciałbym osobiście przekazać przeprosiny zaangażowanej kobiecie i mamy nadzieję, że wie, że nie są to opinie ani praktyki urzędu jako całości”.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

TODAY.com skontaktował się z biurem Darra i poinformowano go, że incydent jest nadal badany przez Urząd ds. Standardów Zawodowych.