Mama, która poślubiła transseksualistę, twierdzi, że to “nigdy nie było problemem” dla jej dzieci

W tym wieku jednorazowego insta-romansu autorzy Allison Glock i T Cooper połączyli staroświecki sposób: poprzez słowo pisane. Natknęli się na siebie w New York Times, kiedy każdy z nich przesłał ulubioną listę odtwarzania. Sięgnęła do niego, odpisał, a oni zachęcali się, pisząc do siebie listy.

Spotkali się osobiście, by napić się kawy na Union Square, a rok później pobrali się 7 lutego 2010 roku. Ale ich historia miłosna miała coś na kształt: Cooper był człowiekiem transseksualnym. Natychmiast powiedział Glockowi i była zszokowana tym, jak mało jej to obchodziło.

Allison Glock and T Cooper
Allison Glock i T CooperAllison Glock i T Cooper

Ale nie chodziło tylko o nią. Glock był samotną matką, wychowując dwie córki, w tym czasie odpowiednio 5 i 7 lat. Jak przekazać wiadomość dwóm elementarnym dzieciom w wieku szkolnym? Nie robiąc z tego nic wielkiego.

Cooper powiedział, że nie ma dramatycznej, rozdzierającej serce chwili siedzącej ani wielkiego ujawnienia.

“Wprowadzono go dopiero po tym, jak dowiedziałem się, że związek jest poważny, jako mój drugi, dziewczyny były wtedy młode, a potem stał się moim narzeczonym, a potem mężem i ojczymem” – powiedział Glock, którego córki mają teraz 16 i 17 lat..

Kobieta i jej transseksualny mąż dzielą się romantyczną podróżą

13 lutego 2017 r07:35

Po prostu stał się częścią ich życia, robiąc obiady i zabierając je do szkoły. “Według ich uznania, nigdy nie było dla nich problemem”, powiedział Glock, o płci Coopera. “Ich pomysły są tak zaawansowane, że płynność płci w dzisiejszych czasach po prostu nie jest czymś”.

Plus, ponieważ “dorastali, byli w stanie zrozumieć coraz więcej.”

Allison Block and T Cooper
Allison Glock i T Cooper ze swoimi dziećmi Allison Glock i T Cooper

W rzeczywistości, początkowo główne obawy pochodziły od rodziny Coopera, ponieważ po życiu jako singiel miał on teraz być częścią wychowania dwójki dzieci.

Jeśli chodzi o Glocka, jej mama była nieco zaniepokojona wpływem, jaki wywarłoby to na jej wnuczki: “Moja mama była jak” Jak to działa? “To południowa belle. Wszystko jest płeć “, powiedział Glock. Ale kiedy poznała Coopera, powiedział Glock, jej mama zrozumiała.

Nic o ich sytuacji nie jest wielkim problemem dla nastolatków – powiedział Glock. “To jest po prostu nasze życie, nie jest to coś, co pochłania naszą rodzinną strukturę lub naszą rodzinną rozmowę, T jest ojcem, ich ojczymem, a nie ich ojczymem” – powiedziała.

Jak córki jednej kobiety zareagowały na nowego transseksualnego ojczyma

13 lutego 2017 r03:42

Nie było żadnych niezręcznych chwil z przyjaciółmi jej córek. Lub z kimkolwiek innym, jeśli o to chodzi.

“Każda rodzina jest inna, każda rodzina ma wyzwania i cuda, a T-trans jest najmniej interesującą rzeczą w naszym małżeństwie” – powiedział Glock. “Nasz związek jest objawieniem, kiedy kochasz czyjąś duszę, płeć, rozmiar, rasę, zdolności, tło – nic z tego nie ma większego znaczenia, liczy się tylko spędzanie życia z osobą, która każdego dnia przypomina ci, że nie jesteś sam.”