Mama broni sesję zdjęciową “Walking Dead” z dziećmi

Sesja zdjęciowa z udziałem dzieci, które ponownie tworzą intensywne sceny z filmu “The Walking Dead” AMC, rozpętała krwiożercze hordy, twierdząc, że zdjęcia są nieodpowiednie.

Mama ponownie tworzy sceny “Walking Dead” z dziećmi; oburzenie

10 czerwca 2016 r01:17

New Jersey mama i profesjonalna fotografka Alana Hubbard obroniła swoje zdjęcia dzieci, w tym jej syna i córkę, przebrane za postacie z jej ulubionego programu w różnych niezapomnianych scenach.

Dzieci re-enacting famous scenes from 'The Walking Dead'
Mama z New Jersey zwalnia krytyków, którzy twierdzą, że ponowne tworzenie intensywnych scen z “The Walking Dead”, takich jak Daryl Dixon uciekających z zombie na motocyklu, w sesji z dziećmi jest nieodpowiednie.Fotografia Matki Hubbard

“Nie uważam tego za problem” – powiedział Hubbard TODAY – “Nie potrafię pojąć, w jaki sposób ludzie racjonalizują to, co akceptowalne i nie do zaakceptowania. Wygląda na to, że ludzie nie mogą owijać sobie głowy dziećmi grającymi współczesnych policjantów i złodziei. “

POWIĄZANE: “Przebrany do zabicia”: Zobacz, jak Natalie przekształca się w zombie “Walking Dead”

Sceny stworzone ponownie z serialu, który w tym roku na antenie wyemitował swój szósty sezon, obejmują szereg kluczowych postaci: Carol strzela młodą dziewczynę Lizzie w głowę, złoczyńca Negan przygotowuje się do uderzenia kogoś kijem baseballowym pokrytym drutem kolczastym, i Daryl Dixon ucieka przed stadem zombie na motocyklu.

Dzieci re-enacting famous scenes from 'The Walking Dead'
Dzieci, w tym dwoje dzieci Alany Hubbard, nigdy nie widziały “The Walking Dead” i grały w przebraniu w lesie, według Hubbarda.Fotografia Matki Hubbard

Pomimo wielu wiadomości o wsparciu na albumie Hubbarda na Facebooku, reakcja była szybka. “Dobry żal, lubię chodzących trupów, ale to dla dorosłych przedstawienie z jakiegoś powodu!” napisał jeden komentator. “To jest po prostu niepokojące.”

“Wydaje mi się, że jest bardzo źle, aby pokazać dzieciom serial lub te pomysły w ogóle” – napisał inny. “Pozwoliłbyś im pozować lub” udawać “dla Fifty Shades of Grey Równie niepokojące, cóż za uszczerbek dla twojego talentu i publicznego forum w ten sposób.

Dodano jeszcze jednego komentatora: “To, w co wierzysz, jest sztuką, jest niczym innym, jak podważeniem wszystkiego, czego PRAWDZIWY rodzic potrzebuje, aby uczyć swoje dziecko! Życie jest warte życia! Pokazanie dziecięcej śmierci zanim oni nawet zrozumieją, czym jest życie, jest przerażające! Naucz ich wartości, aby zrozumieć stratę! “

Dzieci re-enacting famous scenes from 'The Walking Dead'
Jeden z chłopców zagrał złoczyńcę “The Walking Dead” Negana, z kawałkiem biżuterii stojącym za zwykłym drutem kolczastym na nietoperzu postaci.Fotografia Matki Hubbard

Ale Hubbard pozostaje niewzruszony. “Nie pamiętam, żeby ludzie robili oburzone posty, kiedy Lizzie została postrzelona w serialu” – powiedziała – “Właśnie stworzyłem tę scenę ze zdjęciem, więc nie widzę różnicy”.

Hubbard, którego zdjęcia z 2014 r. Przedstawiające dziewczynę walczącą z rakiem przebraną za księżniczkę, stały się wirusowe, miała sesję zdjęciową w lesie w pobliżu opuszczonych torów kolejowych w Fords, New Jersey, w dniu 3 czerwca z grupą 24 dzieci w wieku od 4 do 7 lat. W sesji znalazła się jej córka, Mariana, 3, i syn, Mason, 5, który zagrał postacie Carol i Rick na zdjęciach.

“Sztuka jest subiektywna” – powiedział Hubbard. “Sztuka tworzy emocje. Jeśli wszyscy po prostu publikują zdjęcia Lollipop i Gumdrop, jaki jest sens? Gdyby to było przedstawienie w stylu off-broadwayowym, w którym dzieci będą występować w roli “The Walking Dead”, czy sądzisz, że będzie jakieś oburzenie?

Dzieci re-enacting famous scenes from 'The Walking Dead'
Córka Hubbarda, Mariana, 3, grała Carol ze swoimi niesławnymi ciasteczkami z serialu.Fotografia Matki Hubbard

Krew i wnętrzności zombie zostały dodane na zdjęciu po sesji zdjęciowej, a wszystkie rekwizyty były zabawkami, od pistoletów po biżuterię stojącą jak drut kolczasty na nietoperzu Negana.

POWIĄZANE: Norman Reedus mówi, że finał “Walking Dead” miał członków załogi płaczących

“Żadne z dzieci nigdy nie widziało przedstawienia” – powiedział Hubbard. “Chodziło bardziej o ubieranie się i zabawę.”

Jej post na Facebooku został udostępniony ponad 200 000 razy i wywołał lawinę komentarzy, w tym nienawistnych uwag na temat jej rodzicielstwa i innych skierowanych na jej córkę.

W tym samym czasie otrzymała wiadomość od Facebooka, mówiącą, że zablokowano jej korzystanie z jej strony przez 72 godziny za naruszenie zasad firmy dotyczących publikowania nieodpowiednich zdjęć. Firma przyznała później, że to błąd.

Dzieci re-enacting famous scenes from 'The Walking Dead'
Dzieci i ich rodzice przynieśli swoje ubrania do sesji zdjęciowej.Fotografia Matki Hubbard

“Byłem wściekły” – powiedziała – “Jako właściciel małej firmy Facebook jest moim życiowym źródłem utrzymania i płacę im dużo pieniędzy za to, że widzą moje posty. W najbardziej krytycznym momencie mojej kariery zakazują mi odpowiadania na osoby, które chcą zarezerwować sesje i uniemożliwiają usunięcie komentarzy od osób, które mówią straszne rzeczy o mojej firmie i dzieciach.

Dzieci re-enacting famous scenes from 'The Walking Dead'
Grupa dzieci stała się stertą zombie na sesję zdjęciową.Fotografia Matki Hubbard

“Facebook w istocie mnie związał i pozwolił, by spłonęły mnie rozzłoszczone mamki.”

“Zdjęcie zostało usunięte przez pomyłkę i przywrócone, gdy tylko mogliśmy je zbadać” – powiedział TooFab.com rzecznik Facebooka. “Nasz zespół przetwarza miliony raportów w każdym tygodniu, a my czasami robimy błędy. Bardzo nam przykro z powodu tego błędu.”

Chociaż zdjęcia wygenerowały pewne negatywne opinie, były również popularne wśród fanów “The Walking Dead”, a nawet zostały opublikowane przez oficjalną stronę komiksu. A Hubbard planuje zrobić kolejną sesję zdjęciową, ale tym razem chce odtworzyć sceny z osobami w wieku 65 lat i starszych, zamiast dziećmi.

“Próbuję skupić się na pozytywach” – powiedziała – “wziąłbym wszystkich nienawidzących, znęcania się, gróźb śmierci i ludzi nazywających moje córki okropnymi imionami, gdybym wiedział, że to doprowadzi do uznania przez program. Nie żałuję tego. Zrobiłbym to jeszcze raz. “

Norman Reedus: “Walking Dead”, sezon 6 finał “miał członków załogi płaczących”

Apr 05.201604:32

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.