Mama bliźniaków w przestraszonym koszmarnym strachu: ucz się z naszego “bliskiego połączenia”

Rodzina, która doświadczyła wstrząsającego incydentu, w którym komiwojarz obalił swoich bliźniaków, ma nadzieję, że inni rodzice małych dzieci mogą uczyć się na błędach.

Mama maluchów z przewróconej komody “zamknij telefon”: wideo pokazuje, że “podwójne wiązanie” jest prawdziwe

Jan.04.201702:24

Patrząc ostrzec innych rodziców o zagrożeniach związanych z niezabezpieczonej mebli, Utah mama Kayli Shoff postanowił zwolnić niania cam video syna Bowdy, 2, ratowania jego brat bliźniak, Brock, po Brock został uwięziony pod kredensem, gdy przewrócił.

Obaj chłopcy utknęli początkowo pod komodą, która obaliła się, gdy Brock wszedł do otwartej szuflady, aż Bowdy wykręcił się swobodnie, a następnie uratował brata, odsuwając od niego komodę..

“Mieliśmy bardzo bliskie połączenie” – powiedział Shoff Miguel Miguelowi z TODAY. “Mamy szczęście.”

POWIĄZANE: Maluch ratuje brata bliźniaka po obrzucaniu go komodą

Shoffowie byli na górze, gdy incydent miał miejsce w zeszłym tygodniu i nie mieli pojęcia, co się stało, ponieważ nie było głośnego wypadku ani płaczu chłopców. Brock został uwięziony przez prawie dwie minuty, dopóki Bowdy nie zdążył odepchnąć 155-funtowego kredensu od swojego brata.

“Podwójna więź jest w 100 procentach realna” – powiedział Shoff. “Kochają się nawzajem.

Obejrzyj dwuletniego, uratuj uwięzionego brata bliźniaka spod powalonej komody

Jan.03.201701:16

„(Bowdy) siedział tam przez co najmniej osiem lub 10 sekund i ocenić sytuację. Jak, jak mogę pomóc Brock? Mój brat cierpi, płacze, muszę mu pomóc! To pchnął więc bez wysiłku, że byliśmy po prostu zdumieni. “

Wiele kredensów wyposażonych jest w zestawy do zakotwiczenia ich do ściany lub można je kupić w Internecie lub w lokalnym sklepie z artykułami żelaznymi. Shoffowie zakotwiczyli teraz komodę do ściany.

POWIĄZANE: “To idealna burza”: Przewracanie telewizorów szkodzi większej liczbie dzieci, wynika z badań

Meble upadające na dzieci stały się trwałym i niebezpiecznym problemem. Według amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa produktów konsumenckich jedno dziecko umiera co dwa tygodnie z powodu spadającego na nie telewizora, urządzenia lub mebla..

“Mam nadzieję, że ludzie oglądający wideo zareagują na to i sprawią, że poczują się trochę” – powiedział Shoff – “Chcę, żeby rodzice wiedzieli, że nie można udowodnić swojego domu w 100 procentach. Musisz zrobić małe kroki i po prostu to zrobić. “

PSA: Dlaczego ważne jest zakotwiczenie telewizorów, mebli

29 września 2015 r01:01

CPSC zaleca przymocowanie telewizorów do ściany i użycie wsporników przeciwśwrotnych do zabezpieczenia ciężkich mebli. Przedmioty, które kuszą dzieci do wspinaczki, takie jak zabawki i piloty, powinny zostać usunięte z górnej części telewizora lub mebli.

IKEA ponownie wydała ostrzeżenie o bezpieczeństwie w zeszłym roku po śmierci trzeciego dziecka w dwuletnim okresie, który został zabity przez komodę z szufladami IKEA. Firma zaleca każdemu, kto posiada pewne kredensy, przymocowanie ich do ściany, aby uniknąć obrażeń.

Ikea ostrzega konsumentów przed ryzykiem, że kredensy spadną na dzieci

21.2.201503:19

IKEA osiągnęła 50 milionów dolarów za bezprawne rozliczenie 22 grudnia z rodzinami trójki dzieci zabitych przez spadające kredensy. Przypomniało mu się także 29 milionów skrzyń i kredensów po śmierci, ale wiele z przywołanych jednostek nigdy nie powróciło. IKEA oświadczyła w oświadczeniu dla DZISIAJ, że zawiera ograniczenia dla swoich produktów.

Kredens, który spadł na chłopców, pochodzi z IKEA, według Shoffów, ale nie był częścią wspomnień. Nie obwiniają firmy, zamiast tego twierdzą, że to ich wina, że ​​nie zabezpieczyli urządzenia.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.