Mała dziewczynka wybiera kostium dla hot-doga na dzień księżniczki. Szczerze mówiąc, jest niesamowity!

Tradycyjnie księżniczki są pokryte tiulem i tiarami. Ale niektóre są pokryte keczupem i musztardą.

5-latka ubiera się jako hot dog na imprezę kostiumową księżniczki

Jun.06.201600:29

Tak przynajmniej okazała się jedna z dziewczyn z Północnej Karoliny, kiedy pojawiła się na tydzień księżniczki w klasie tańca w Holly Springs School of Dance przebranej za hot doga – i całkowicie zgrillowała konkurencję.

Szczerze mówiąc, jesteśmy pod wrażeniem 5-letniej Ainsley, która chciała nosić swój ulubiony strój na ten szczególny dzień i dzięki jej (buns of) stalowej rezerwy, właśnie to zrobiła.

WIĘCEJ: Heinz wyzwala spustoszenie psów wiener w nowej reklamie Super Bowl

Zdjęcia jej w klasie z innymi, frędzniejszymi młodymi damami zaczęły pojawiać się w Internecie w maju, a następnie zaczęły w ten weekend być wirusowe. (Comedy Central UK zrobiła nawet film o scenach Disneya “niesłychanie ulepszonych przez Hot Dog Princess”).

Jako nauczycielka Sarah Nativi powiedziała BuzzFeedowi: “Uwielbia księżniczki, ale chciała być oryginalna i zamiast tego nosić strój hot doga” – powiedziała. “Pod spodem nosiła kostium księżniczki i powiedziała, że ​​jest księżniczką od środka!”

A jej ojciec Brandon całkowicie się zgadza:

Zauważyła Nativi: “Jej rodzice i ja zgadzamy się, że to świetne przesłanie dla młodych dziewcząt i są, jak mogę sobie wyobrazić, bardzo dumne z Ainsley”.

WIĘCEJ: Młodzi baseballowcy walczą z hot dogiem w Los Angeles w grze Aniołowie, zwycięsko wygrali

Ainsley rozkoszuje się chwilą w świetle reflektorów, ubrana w kostium do szkolnego wiosennego recitalu i pozują z fanami.

I jak zauważył jeden z internautów:

Dokładnie tak. Nigdy nie będziemy w stanie ketchupować z myślą Ainsleya o zamku poza zamkiem, ale pewnego dnia możemy mieć nadzieję, że możemy też pociąć musztardę.

Tata robi epickie stroje dla dzieci na wózkach inwalidzkich

Lis.03.201502:15

Śledź Randee Dawn na Twitterze.