Kylie Jenner mówi o szukaniu miłości własnej od czasu zostania mamą: “Chcę być przykładem”

Kylie Jenner ma stać się najmłodszym miliarderem “stworzonym przez siebie”, a to wszystko dlatego, że zamieniła niepewność w pełne imperium makijażu.

21-letnia malarz piękna jest gwiazdą wrześniowej gwiazdy Vogue Australia, aw rozmowie z siostrą Kendall Jenner otworzyła się na temat braku zaufania do jej ust, jak to odegrało ogromną rolę w rozpoczęciu kariery i dlaczego wszyscy to zainspirowało ją do skupienia się bardziej na miłości własnej.

“My Lip Kits zaczęły się od … mojej obsesji na punkcie makijażu i ust, a także tego, jak wziąłem swoją niepewność na usta i zamieniłem ją w mój model biznesowy” – powiedziała Kylie, gdy sondowała produkt, który wprowadził Kylie Cosmetics..

Kylie Jenner mówi Vogue Australii, jak niepewność jej warg doprowadziła do imperium makijażu

18.08.201800:31

“Do dziś nie mogę wyjść z domu bez szminki”, powiedziała. “Po prostu myślę, że mam obsesję na punkcie makijażu i oglądania tutoriali, i tak właśnie zaczęło się Kylie Cosmetics.”

Kylie później wyjaśniła, że ​​jej niepewność nie wynikała z opinii osób postronnych, ale z jej własnej.

“Nie sądzę, żeby ktokolwiek komentował moje usta”, powiedziała. “Wszyscy mamy niepewność, prawda? Nikt nie jest doskonały, i to jest moje.”

Najmłodszy Kardashian-Jenner mówił także o tym, jak zmieniła się jej wizja życia, od kiedy została mamą córki Stormi sześć miesięcy temu.

“Nie wydaje mi się, żeby moje życie zmieniło się od czasu zostania mamą: myślę, że sposób, w jaki patrzę na życie, zmienił się od momentu zostania mamą” – powiedziała – “Żyłem każdego dnia, jak to się stało, a teraz patrzę na przyszłość więcej. “

Kylie dodała, że ​​jej spojrzenie na piękno również się zmieniło, odkąd maluszek wkroczył w jej życie.

“Mam ochotę mieć córkę i myślenie o pięknie w przyszłości zdecydowanie mnie zmieniło” – wyjaśniła. “Czuję, że sprawiło, że bardziej kocham siebie i akceptuję wszystko, co dotyczy mnie”.

Powiedziała, że ​​ma nadzieję nauczyć Stormi prawdziwej miłości do siebie, ponieważ jej córka nadal dorasta.

“Nawet moje uszy, zawsze czułem, że wystawały zbyt daleko i (Stormi) mają te same uszy co ja i teraz kocham swoje uszy, to tylko inne spojrzenie na życie, więc mogę przekazać to jej. Chcę być dla niej przykładem, jaki byłby przykład, gdyby powiedziała, że ​​nie lubi jej uszu, a potem też ich nie lubię? Po prostu chcę ją jej nauczyć. bardziej kochajcie siebie. “

Kylie Jenner ma zostać najmłodszym miliarderem w historii

Jul.11.201802:11