Książę Jerzy, księżniczka Charlotte mają najwięcej zabawy podczas lotu do pałacowego flypastu

Tysiące ludzi zebrało się przed Pałacem Buckingham w tym tygodniu z okazji 100. rocznicy Królewskich Sił Powietrznych, które obejmowały paradę wojskową i lot nad pałacem.

Książę i Duchess z Cambridge obserwowali z balkonu pałacu, do którego dołączyli inni członkowie rodziny królewskiej – ale najmłodsi członkowie rodziny królewskiej mogli mieć najwięcej zabawy ze wszystkich!

Książę George and Princess Charlotte at a window in Buckingham Palace
Taki słodki! WENN

Książę Jerzy, 4 i księżniczka Charlotte, 3, zostały zauważone podczas oglądania parady i przelotu z okna Pałacu Buckingham i nie mogły być ponuro.

George patrzył z widocznym zdziwieniem, podczas gdy mała Charlotte żartobliwie wystawiła język na tłum.

Duke i Duchess of Sussex odwiedzają Irlandię podczas pierwszej zagranicznej podróży

Jul.11.201802:26

Opiekowała się także niania dla dzieci, Maria Teresa Turrion Borrallo, wraz z prywatną sekretarką księżnej Kate, Catherine Quinn.

To nie pierwszy raz, gdy mały książę i księżniczka zrobiły słodkie wrażenie w oknie pałacu. Były urocze, kiedy oglądały coroczną paradę Trooping the Colour zeszłego lata (od tamtej pory tyle się rozrosły!).

Książę George of Cambridge and Princess Charlotte of Cambridge watch from a window of Buckingham Palace during the annual Trooping the Colour Parade on June 17, 2017
Małe królewski wyjrzały przez okno Pałacu Buckingham podczas corocznej Trooping the Color Parade w czerwcu 2017 roku. Getty Images

Książę George również miał piłkę na paradzie Trooping the Colour w 2015 roku, tuż po urodzeniu Charlotte.

Książę George
Książę George z podnieceniem obserwował ceremonię Trooping the Colour z okna w Pałacu Buckingham w 2015 roku. Getty Images

Ale wyraźnie kradną show, czy są w środku, czy na zewnątrz! W zeszłym miesiącu pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham, do którego dołączyła ich starsza kuzynka, Savannah Phillips, i wpadli w jakieś głupie wybryki, ku uciesze królewskich obserwatorów wszędzie.

Trooping The Colour 2018
George i Charlotte dołączyła kuzynka Savannah Phillips na balkonie Pałacu Buckingham podczas Trooping The Color 2018. Samir Hussein / WireImage

Te szczere strzały młodych królewskich nie mogły być bardziej urocze!

Rodzina królewska uczestniczy w obchodach 100. rocznicy Royal Air Force

Jul.10.201802:28