Komentarz Jennifer Garner do byłego Bena Afflecka z okazji Dnia Ojca to cele dla rodziców

Rodzicielstwo po złożeniu wniosku o rozwód jest trudne w najlepszych okolicznościach, ale aktorka Jennifer Garner raz po raz udowadnia, że ​​jest zdeterminowana, aby działała między nią a jej byłym Benem Affleckiem, dla ich dzieci..

W Dzień Ojca, Garner przyznał Affleck na stanowisku Instagram, które ukazało zarówno łaskę i szacunek dla ojca jej trojga dzieci, Violet, 12, Seraphina Rose, 9 i Samuel, 6.

“Nasze dzieci mają szczęście, że mają tatę, który patrzy na nich tak, jak na nich patrzysz i kocha ich tak, jak ich kochasz, @benaffleck”, napisał Garner w podpisie zdjęcia Afflecka patrzącego na szczyt dziecka. głowa. Dodała hashtagi, życząc mu szczęśliwego Dnia Ojca.

Garner i Affleck złożyli pozew o rozwód w kwietniu 2016 r. Po 10 latach małżeństwa, ale para postanowiła spędzić razem czas, a nawet wyjechać na wakacje z dziećmi jako rodziną od czasu ich rozstania. “Zdecydowanie jesteśmy nowoczesną rodziną” – powiedziała Natalie Morales w 2016 roku.

Nigdy nie przegap historii rodzicielskiej dzięki biuletynowi DZISIAJ Parents. Podpisz tutaj!

Affleck wyraził również, jak ważne jest, aby ich rodzice byli razem z Garnerem. “Jeśli zdajesz sobie sprawę, że oboje macie na uwadze dobro dzieciaków, to jest to wyjątkowe połączenie”, powiedział w wywiadzie DZISIAJ w 2017 roku. “Jesteśmy jedynymi ludźmi na świecie, którym tak bardzo zależy na tych troje dzieci. “

Notatka z okazji Dnia Ojca Garnera dla Affleck odzwierciedla to, co powiedziała Vanity Fair w 2016 r. O jego stałym znaczeniu w życiu jej dzieci, a co za tym idzie, jej.

“Jasne, straciłem marzenie o tańczeniu z moim mężem na weselu mojej córki, ale powinieneś widzieć ich twarze, kiedy przechodzi przez drzwi” – powiedziała. “A jeśli zobaczysz, że twoje dzieci kochają kogoś tak czysto i całkowicie, wtedy będziesz przyjaźnić się z tą osobą.”

Jennifer Garner: Nie umawiałam się na randki odkąd z Benem Affleckiem

21.11.201700:27