“Kochanie, jesteśmy starzy!”: Reakcja taty na pozytywny test ciążowy staje się wirusowa

Kiedy Jahann Stewart dowiedział się, że jest w ciąży z czwartym dzieckiem, mama z Teksasu była całkowicie zaskoczona. Dlatego Stewart zdecydował się zachować podekscytowanie z przypadkowym ujawnieniem dla swojego męża, Charlesa.

W zabawnym wideo, oglądanym ponad 20 milionów razy na Facebooku, Stewart zostawia pozytywny test ciążowy na filiżance mrożonej herbaty, a następnie prosi Charlesa, by poszedł po nią. Kiedy Charles odkrywa pozytywny test, jego reakcja jest bezcenna.

“Kochanie, starzy!” Zabawna odpowiedź taty na niespodziewaną ciążę staje się wirusowa

Mar.29.201802:16

“Dostałeś to ze sklepu z żartami?” Charles pyta w filmie. “Kochanie, mówisz poważnie? Czy zrobiłeś to za pomocą markera?”

Charles chwyta się za klatkę piersiową i mówi z niedowierzaniem: “Kochanie, jesteśmy starzy, nie możemy tego robić”.

Charles and Jahann Stewart
Charles i Jahann StewartJahann Stewart

“To była zdecydowanie niespodzianka dla nas wszystkich” – powiedział Stewart TODAY Parents. “Nie byliśmy w żadnej formie kontroli urodzeń – robiliśmy właśnie to, co robią małżonkowie i tutaj jest nasze zaskoczenie, ponieważ mój mąż jest naturalnym komikiem, wiedziałem, że jego reakcja będzie zabawna.”

Aby uzyskać więcej zabawnych opowieści dla rodziców, śledź DZISIAJ Rodziców na Facebooku

Stewartowie są małżeństwem od 17 lat i mają troje dzieci, Jaylinna, 15, Charlesa, 10 i Journee, 6. Czwarta planowana jest na październik 2018.

The Stewarts with their children: Jaylinn, 15, Charles, 10, and Journee, 6.
Stewartowie z dziećmi: Jaylinn, 15, Charles, 10 i Journee, 6.Jahann Stewart

“Mój mąż jest naprawdę wyluzowanym facetem”, powiedział Stewart. “Kiedy napotykamy trudne sytuacje, on zawsze jest tym, który uspokaja mnie swoim humorem. Śmiech jest jego sposobem na odwrócenie mojej uwagi od zmartwień – za to go kocham”.

Co więc Charles pomyślał o dziecku po drodze, kiedy rzeczywistość już zaszła??

“Moja żona i ja zadeklarowaliśmy w Nowy Rok, że rok 2018 będzie naszym rokiem, więc kiedy zobaczyłem test ciążowy, straciłem przytomność” – żartował Charles. “Sądziłem, że nie uda nam się osiągnąć wyznaczonych przez nas celów, ale teraz myślę, że nadal możemy to zrobić. Musimy tylko zaoszczędzić trochę więcej na pieluchach”.