Kim Kardashian i nowo narodzone dziecko Kanye Westa po raz pierwszy pojawiają się

Kylie Jenner jest najnowszą członkinią rodziny “Keeping Up With Kardashians”, aby powitać dziecko na świecie, ale pojawiła się kolejna nowość w wideo, które udostępniła w niedzielę.

Po ogłoszeniu narodzin córki – i potwierdzeniu jej ciąży w tym samym czasie – Jenner zamieściła klip na YouTube pokazujący czas poprzedzający jej szczęśliwe wieści.

Były wiadomości od przyjaciół, przebłyski sonogramów, spotkania rodzinne i jeden moment, w którym błysnęło, a ty miałeś tęsknić, z udziałem siostry Jennera, Kim Kardashian, trzymającej swój własny pakiet radości, trzytygodniowy Chicago West. (Zobacz Chicago przy znaku 8:26!)

Kim and Kanye's little one Chicago West
Poznaj Chicago West!youtube

Kardashian i mąż Kanye West świętowali przybycie trzeciego dziecka, za pośrednictwem ciążowego przewoźnika, 15 stycznia. Cztery dni później ujawnili imię Chicago.

Teraz fani rodziny wreszcie rzucają okiem na maleństwo.

Kim and Kanye's little one Chicago West
Matka i dziecko: Kim Kardashian i 3-tygodniowa córka Chicago West pojawiły się i pojawiły się w filmie o ciąży Kylie Jenner.youtube

Chi ma dwoje rodzeństwa w domu – siostrę Północną, 4 i brata Świętego, 2.

View this post on Instagram

Happy Holidays

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ale będzie miała jeszcze dwóch towarzyszy zabawy jeszcze bliżej jej wieku – jej kuzynów, w tym nową córkę Kylie i przyszłego dziecka Khloe Kardashian, która ma się pojawić na wiosnę.

Nowa córka Kim i Kanye rzucają cień na macierzyństwo zastępcze

Jan.17.201802:26