Kelly Clarkson świętuje urodziny syna Remingtona w Disneyland’s Pixar Fest

Dzieci Kelly Clarkson uwielbiają wszystkie rzeczy Disneya, więc czy jest lepszy sposób na uczczenie drugiego urodzin Remingtona, niż na wycieczkę do Disneylandu w Pixar Fest?

Kelly Clarkson and her kids take a photo with
Clarkson i jej dzieci, Remington i River Rose, spotkali się z kibicami Pixara, Woodym i Jessie..Getty Images

35-letni trener “Głosu” potraktował małą Remington i jego 3-letnią siostrę, River Rose – która na tę okazję nosiła koszulkę “Siostra Urodziny Chłopca” – na dzień pełen zabawy podczas specjalnego letniego festiwalu, który trwa do 3 września.

Kelly Clarkson & Kids Meet Pixar Pals At First-Ever
River Rose nosił na tę okazję specjalną koszulkę “Sister of Birthday Boy”.
Getty Images

Trio było wyraźnie zachwycone spotkaniem z dwiema najbardziej ukochanymi postaciami Pixara, Wild Westami, Woodym i Jessie z serii “Toy Story”. Spójrz na te uśmiechy!

Fani Clarkson wiedzą, że jej córka jest wielkim fanem Disneya – i najwyraźniej mały Remington podąża śladami siostry. Któż mógłby zapomnieć o River Rose ubranej w uroczy kostium Kopciuszka w Disney World w Orlando dwa lata temu?

Na swoje trzecie urodziny w czerwcu zeszłego roku, urocza dziewczynka ubrana jak Belle na “Piękną i Bestię” – z okazji urodzinowej bashy, z własną fantazyjną księżniczką!

Wcześniej w tym roku mama nauczyła się, że River Rose ma nawet słabość do “złych chłopców” Disneya, jak przystojna, przebrana w kostiumy Gastona, którą spotkała twarzą w twarz w Disneylandzie. O o!

Jedno jest pewne: Clarkson i jej dzieci z pewnością wiedzą, jak się bawić!

Jak Kelly Clarkson zamieniła piosenkę Hody Kotb “I’ve Loved You …” w piosenkę

Mar.08.201803:39