Kathie Lee ujawnia, jak córka Cassidy dowiedziała się o śmierci ojca

Cassidy Gifford była w drodze do nakręcenia swojego kolejnego filmu, gdy wiadomości o jej śmierci zostały przerwane, Kathie Lee ujawniła w piątek.

“Najtrudniejszą częścią dnia, poza znalezieniem Franka, było to, że nie mogliśmy skontaktować się z Cass, ponieważ była w powietrzu” – powiedziała.

Cody i Cassidy Gifford zgromadzili się za mamą, aby powrócić do show

21 sierpnia 2015 r02:28

Football Hall of Famer i były gwiazdor New York Giants Frank Gifford zmarł 9 sierpnia, kilka godzin po tym, jak jego córka wyjechała w podróż do Santa Fe w Nowym Meksyku, aby rozpocząć kręcenie swojego szóstego filmu i “jej najlepsza rola jeszcze”, Kathie Powiedział Lee.

Rodzina zwana Delta Airlines prosząc o pomoc w śledzeniu Cassidy w Minnesocie, gdzie miała lot łączący. Przyjazny przedstawiciel obiecał, że “najmilsza osoba, którą pracujemy w St. Paul”, znajdzie Cassidy’ego i natychmiast skontaktuje się z nią telefonicznie.

“Najgorszą rzeczą, jaką chcesz robić, jest otrzymywanie takich informacji z monitora, gdy idziesz, gdziekolwiek jesteś” – powiedziała Kathie Lee. “Właśnie tam Cass był w drodze, ale mamy ją w domu.”

Następnego dnia po śmierci ojca Cassidy zamieściła zdjęcie z ojcem i słodkim hołdem.

“Jesteś niezrównanym olbrzymem w całym znaczeniu tego słowa, tato”.