Katherine Heigl otwiera o tym, jak śmierć jej brata ukształtowała ją jako mamę

Katherine Heigl była przerażona, gdy po raz pierwszy została matką – i nie tylko zwykłym “Nie mam pojęcia, co robię”, boi się większości nowych rodziców.

Była przerażona, ponieważ widziała, jak jej rodzice cierpią z powodu śmierci jej starszego brata, Jasona, który zmarł w wyniku wypadku samochodowego, gdy miał 16 lat, a ona 8 lat..

Ta strata ukształtowała ją na zawsze, aktorka powiedziała DZIŚ rodzicom.

“Kiedy po raz pierwszy stałem się matką, pomysł, aby kochać moje dzieci tak jak mnie przeraził. Ponieważ to wszystko może być zabrane. Wiele osób cierpiało z powodu czegoś takiego “, powiedział Heigl. “Byłem świadkiem najgorszego, co może się zdarzyć rodzicowi, który przypadł moim rodzicom. I myślę, że to zdecydowanie wpływa na to, jak się czujesz i co myślisz oraz jakie są twoje podstawowe przekonania dotyczące życia, rodzicielstwa i miłości. “

Katherine Heigl mówi “Garnitury” i macierzyństwo

13.1.201804:24

Jedna rzecz, która pomogła Heiglowi rozmawiać z jej matką, Nancy, o tym, jak przeszła przez śmierć jej syna. “Zrozumiałem to ty mogą przetrwać i nie neguje wartościowej miłości. Nie powinno to w żaden sposób utrudniać tej miłości i twojej miłości do tej miłości – ponieważ wtedy przegrałeś, zanim jeszcze zacząłeś. “

Powiązane wideo: Dla żałobnych matek, przesłanie wsparcia

Heigl rozmawiał z TODAY Parents, po tym jak dołączył do TODAY z Kathie Lee i Hodą, aby porozmawiać o swojej nowej roli w dramacie sieci USA “Suits” w roli Samanthy Wheeler. (Ujawnienie: USA Network i NBC są własnością tej samej firmy macierzystej, NBC Universal). Heigl lubi spędzać czas z rodziną w Toronto, gdzie kręcono “Garnitury”, ale domem dla Heigla jest ranczo w Utah, które dzieli z mężem Joshem Kelly i ich czworo dzieci.

Tak, cztery: oprócz swoich dwóch córek, Naleigh i Adalaide oraz 18-miesięcznego syna Joshua Jr., Heigl powiedział, że ona i Kelly opiekują się 16-letnią córką swojej siostry.

“To całkowity cyrk” – śmieje się Heigl. “Jesteśmy po kolana w pieluchach i jednocześnie jesteśmy jak” OK, Maddie, w tym roku będziemy musieli zacząć szukać kolegiów “.

Heigl powiedział, że obejmuje pełen miłości chaos związany z byciem mamą czwórki, która ostatecznie była dla niej dobra. Musiała odejść od swoich wcześniej perfekcjonistycznych sposobów.

“W mojej dwudziestce brakuje perspektywy, którą mam teraz jako 39-letnią matkę czwórki dzieci. To tak: “OK, wiem, co teraz jest naprawdę ważne” – powiedział Heigl. “Kręciłem się, kręciłem, kręciłem i próbowałem żonglować tak wieloma rzeczami naraz i wszystko PERFECTLY, wiesz? Po prostu tęsknisz za tymi chwilami łatwej radości. “Tak więc podjęła świadomy wybór, by odpocząć i świętować radość w zwykłych chwilach – inspirację do tytułu jej blogu i strony o stylu życia” Te Niebiańskie Dni “.

Jasne, przyznaje Heigl, nadal uwielbia gościć bajeczną imprezę obiadową lub przygotowywać duży świąteczny posiłek. Ale nie o to teraz chodzi w jej życiu. “Jest tyle nocy, które siedzą na kanapie z moimi dziećmi i moimi psami i oglądają KOLEJNY film animowany, który widzieliśmy tysiąc razy” – mówi Heigl. “A jeśli po prostu weźmiesz oddech, poświęć chwilę, aby się rozejrzeć, możesz poczuć niebiosa. To wszystko, co chciałem. Jest to wszystko, na co liczyłem – i jest nawet lepsze, niż mogłem sobie wyobrazić. “

Katherine Heigl i córki podróżują po rodzinnym ranczu w Utah

25.2.201505:07