Kampania Adopt-a-Mom pomaga samotnym matkom w Dzień Matki i przez cały rok

Dla samotnej mamy, Juany Hulin, minione lata były pełne wyzwań. Hulin został zdiagnozowany w czwartym stadium raka w kwietniu 2015 r., Zaledwie miesiąc po tym, jak ona i jej trzy córki, w wieku 13, 12 i 9 lat, przeniosły się do nowego domu.

Nie mogąc pracować ze względu na zabiegi chirurgiczne i chemioterapię, Hulin obawiał się, że dostanie za rachunki, czekając na zatwierdzenie dodatkowego dochodu z zabezpieczenia. To wtedy Hulin dowiedział się o Arce, organizacji non-profit, która służy rodzinom o niskich dochodach, pracującym w Atenach, Gruzji, obszarze.

Juana Hulin with the Mother's Day bouquet from her Adopt-a-Mom sponsor.
Juana Hulin z bukietem Matki od sponsora Adopt-a-Mom.Arka

Arka pomogła Hullowi w wydatkach, dopóki nie stanęła na nogach finansowo, ale wsparcie organizacji nie skończyło się na tym. Hulin mówi, że w zeszłym roku otrzymała telefon z okazji Dnia Matki, mówiąc jej, aby zatrzymała się w biurze Arki, aby odebrać specjalny prezent.

ZWIĄZANE Z: Jednej mamie przebranej za “tatę” odmówiono wstępu do ojca-córkimi

“Jestem samotną matką, a czasami jako matki, nie martwimy się o siebie, ponieważ chcemy, aby nasze dzieci były w porządku”, powiedziała Hulin TODAY Parents, wyjaśniając, że kiedy poszła do Arki, dostała piękną bukiet kwiatów i odręczną kartę, obie dostarczone przez anonimowego dawcę.

Sponsorzy donate flowers and cards to the Ark, ensuring that the entire donation given to the Adopt-a-Mom program goes into a fund to help single mothers throughout the year.
Sponsorzy przekazują kwiaty i karty Arce, zapewniając, że cała darowizna przeznaczona na program Adopt-a-Mom trafia do funduszu, aby pomóc samotnym matkom przez cały rok.Arka

“Łzy napłynęły mi do oczu, ponieważ myśl o kimś, kto myśli o Tobie w Dzień Matki, który nawet cię nie zna – to naprawdę rozgrzało moje serce i podniosło mój nastrój” – powiedział Hulin.

Stephanie Cockfield jest dyrektorem ds. Edukacji finansowej w Arce i mówi, że Hulin otrzymał prezent w ramach programu Adopt-a-Mom organizacji. Teraz, w czwartym roku, program zapewnia kwiaty i kartę dla samotnych matek i matek w domach opieki.

Dewaler Brown, one of the moms adopted through the Ark's program, received flowers and a card as a part of her adoption.
Dewaler Brown, jedna z matek adoptowanych przez program Arki, otrzymała kwiaty i kartę jako część swojej adopcji.Arka

“Adopt-a-Mom powstał w oparciu o nas, którzy chcieli zaspokoić potrzeby społeczności, której nie widzimy, by się spełniło” – powiedział Cockfield. “Większość ludzi, którym pomagamy, to samotne, pracujące mamy i myśleliśmy:” Co możemy zrobić, aby lepiej im służyć i rozpoznawać ich za to, co robią? “

POWIĄZANE: Single mom buduje 3500 stóp kwadratowych domu, oglądając samouczki YouTube

Za darowiznę w wysokości 25 USD sponsorzy mogą wybrać nazwisko matki, którą chcą adoptować z listy znajdującej się na stronie Arki. Cockfield twierdzi, że lokalni sponsorzy przekazują kwiaty i karty dla matek, pozwalając Arkowi umieścić całą darowaną kwotę w funduszu dla samotnych matek, który jest używany przez cały rok, aby pomóc matkom w potrzebie z ich trudnościami finansowymi.

“Pomaga matce świętować Dzień Matki”, wyjaśnił Cockfield, “ale pomaga także mamom przez cały rok, a tym, co nam pomaga, jest umożliwienie im poznania, jak wyjątkowe są. i prosić o pomoc … i to szarpie w naszych sercach i sprawia, że ​​chcemy im powiedzieć, że widzimy, co robią i chcemy im pokazać, że nie są sami. “

Darlesa Brown, one of the organization's adopted moms, with her Mother's Day flowers.
Darlesa Brown, jedna z przybranych matek organizacji, z kwiatami jej Matki Dnia.Arka

Spośród prawie 220 matek na liście Adopt-a-Mom w tym roku ponad 130 zostało przejętych przez darczyńców. Cockfield mówi, że organizacja ma nadzieję, że cała lista zostanie przyjęta przed 10 maja, czyli w terminie przyjęcia.

Nigdy nie przegap historii rodzicielstwa na TODAY.com! Zapisz się do naszego newslettera tutaj.

Hulin mówi, że ma nadzieję, że wszystkie matki w jej społeczności adoptują się w tym roku, ponieważ wie ona, jak bardzo taki mały gest może oznaczać samotną matkę.

“Nie wiesz, z kim ma do czynienia ktoś inny,” powiedział Hulin. “Nie wiesz, czy mają kogoś, kto by o nich pomyślał, i żeby Arka to zrobiła – po prostu to uwielbiam.”