Justin Timberlake pisze słodką wiadomość dla Silasa: “To dla mnie zaszczyt być twoim tatusiem”

Jest odnoszącym sukcesy piosenkarzem, tekściarzem, tancerzem, producentem i aktorem – ale nic z tego nie może się równać z pracą, którą Justin Timberlake uważa za najbardziej satysfakcjonującą ze wszystkich.

Przede wszystkim jest tatą. W tym roku Timberlake świętował Dzień Ojca słodkim przesłaniem dla jego trzyletniego syna, Silasa.

https://www.instagram.com/p/BkIx-u_FZKr

(Pamiętaj, aby kliknąć lub przeciągnąć palcem po poście, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia).

“Ostatnie 3 lata mojego życia przyniosły więcej radości, niż mogłem sobie wyobrazić”, napisał wraz z kolekcją zdjęć jego i jego małego chłopca. “Bycie ojcem to taka podróż … niesamowite odkrycie każdego dnia”.

Kontynuował: “Mój synu: mam zaszczyt być twoim tatusiem, sprawiasz, że czuję miłość, o której istnieniu nie wiedziałam, ZAWSZE będę tam …”

Stwórca “Człowiek z lasu” zwrócił się do swoich kolegów ojców.

“I do wszystkich ojców tam: Trzymajcie się dalej!” dodał 37-latek. “Nasze dzieci oglądają i słuchają więcej niż wiemy! Dzisiaj świętuję was wszystkich!”

I nie był jedynym, który świętował z powrotem w domu.

Jego żona Jessica Biel podzieliła się również hołdem, najpierw z własnym ojcem, a następnie z JT.

Aktor chwalił jej “niesamowitego ojca” pisząc, że “pielęgnował wszystkie moje marzenia z dzieciństwa i dorosłości”.

Następnie wyraziła swoją miłość do swojego mężulka, pisząc: “A do mego męża, który oglądam z podziwem każdego dnia, gdy prowadzi, naucza, zachęca i wspiera, a przede wszystkim UWIELBIA SIĘ, od swojego młodego człowieka”.

To oczywiste, że miłość jest wzajemna. W rzeczywistości, podczas wizyty w “The Tonight Show” w roku 2017, 36-letnia mama powiedziała, że ​​Silas tak bardzo uwielbia swojego ojca, że ​​stał się jego mini-ja.

“(Silas jest) trochę jak mini Justin”, powiedziała. – To jego styl, ma tatuatora, wiesz co mam na myśli?

DZISIAJ kocha … Justin Timberlake i Jessica Biel

18.10.201701:11

Loading...