Julia Roberts robi rzadkie publiczne wystąpienie z trójką dzieci

Julia Roberts to nie tylko dumna mama – to także prywatna mama.

Julia Roberts, jej dzieci mają rzadki publiczny wygląd

Sep.01.201500:19

Roberts i mąż Danny Moder wolą trzymać trójkę swoich dzieci poza zasięgiem światła, więc rzadko zdarza się, by fani mogli rzucić okiem na 10-letnich bliźniaków Phinnaeusa i Hazel oraz 8-letniego Henry’ego.

Ale w sobotę zrobili wyjątek, kiedy udali się na otwarcie nowej linii odzieży Surfera Kelly’ego Slatera, Outerknown. Postawili nawet zdjęcie rodzinne u boku Slatera.

Julia Roberts and family
Daniel Moder, Julia Roberts, Kelly Slater, Phinnaeus Moder, Henry Daniel Moder i Hazel Moder biorą udział w wydarzeniu Kelly Slater, John Moore i przyjaciele Świętujcie Outerjena w Private Residence 29 sierpnia 2015 r. W Malibu w Kalifornii.Stefanie Keenan / Getty Images

Wszyscy uśmiechnęli się do kamery! A mówiąc o uśmiechach, wygląda na to, że Hazel odziedziczyła słynny uśmiech matki.

Julia Roberts: Zarobiłem czas, żeby wychować moją rodzinę

1 sierpnia 2014 r06:28

Roberts jest bardzo zaangażowaną matką w trio, nawet decydując się na to, by jej kariera mogła czasami zająć miejsce na uboczu, aby być tam.

WIĘCEJ: Jak ojciec, (wyglądaj jak) syn: Brad Pitt i Knox cieszą się dniem na wyścigach

“Jestem naprawdę dumny z tego, co osiągnąłem w mojej karierze, co zrobiłem w ciągu 18 lat mojej kariery, zanim miałem dzieci”, powiedziała w zeszłym roku w wywiadzie dla TODAYA ​​Matt Lauer. “Ponieważ wtedy poczułem, że naprawdę zasłużyłem, zostając w domu i wychowując moje dzieci i będąc z moją rodziną.”

Śledź Ree Hines na Świergot i Google+.