John Stamos opowiada o narodzinach syna: dostawa żony trwała “około 20 minut”

Od lat znamy go jako wuja Jessego, ale teraz gwiazda “Fuller House” John Stamos obejmuje bycie tatą.

54-letni ojciec po raz pierwszy zadzwonił do “On Air With Ryan Seacrest” w czwartek i opłakiwał swojego syna, Billy’ego, kilka dni po tym, jak on i nowa żona Caitlin McHugh, 31, powitali małego chłopca.

“Po prostu wpakowaliśmy wszystko, ponieważ było tak wspaniałe” – powiedział aktor, że w ciągu ostatniego roku zaręczył się, ożenił i urodzi dziecko. “To takie piękne, mieć dziecko, musisz to zrobić, Ryan.”

Stamos nawet żartował, że od powitania Billy’ego “wszystko jest bardziej zielone i niebieskie”.

“Wyglądam teraz przez okno i … Widzę różne rodzaje kolorów, różne kolory kupy” – żartował. “Jest zielony, jest żółty, dziś rano widziałem niebieskie, co uważałem za dziwne”.

Jan Stamos And Caitlin McHugh Expecting A Baby
Stamos i jego żona, Caitlin McHugh, związali węzeł 3 lutego. Rachel Murray / Getty Images

Aktor ujawnił, że od razu wiedział, że chce założyć rodzinę z McHugh.

“Ludzie pewnie mają dość mnie mówiąc, że zawsze chciałem mieć dzieciaka, ale to się po prostu stało i myślę, że czekałem na idealną żonę, którą mam” – powiedziała gwiazda. “Caitlin, była pełna wdzięku przez to wszystko.”

View this post on Instagram

#Overjoyed

A post shared by John Stamos (@johnstamos) on

Powiedział dalej, że Sisanie, która jest w ciąży z bliźniętami, mówi współposiadaczce Seacresta, ma nadzieję, że jej praca będzie tak łatwa jak w przypadku McHugha..

“Mam nadzieję, że masz taką dostawę jak ona, bo minęło około 20 minut, małe dziecko wyszło i wyglądał jak Don Rickles” – żartował.

Choć wyraźnie miał zawrotny nastrój, Stamos dusił się, gdy mówił o nazwaniu Billy’ego po swoim zmarłym ojcu, Williamie Stamosie..

“Nazwałam go po moim ojcu, który był moim bohaterem” – podzielił się. “Mam nadzieję, że żyję zgodnie z tym, co zrobił mój tata … Zawsze był dla mnie większy niż życie, więc cieszę się, że mogę go uhonorować naszym małym Billy”.

“Właśnie zaczynam płakać, Ryan!” on dodał. “Jestem taki emocjonalny.”

John Stamos zaręczy się w Disneylandzie

23 października 2017 r00:16