John Legend otwiera o swoich ciążowych walkach z IVF z Chrissy Teigen

Aby mieć dziecko swoich marzeń, John Legend i Chrissy Teigen pracowali poprzez swój udział w walkach.

A teraz Legend otworzył magazyn Cosmopolitan o emocjonalnej decyzji, którą on i jego żona supermodelka musieli przejść na zapłodnienie in vitro (IVF), aby wyobrazić sobie ich córkę, Lunę – i jak podróż wzmocniła ich małżeństwo.

Minnesota Twins v Seattle Mariners
Z pomocą matki Chrissy Teigen, ośrodka i ojca Johna Legend, Luna Stephens wyrusza na uroczyste pierwsze boisko do Robinson Cano # 22 z Seattle Mariners przed meczem pomiędzy Minnesota Twins a Seattle Mariners na Safeco Field 6 czerwca, 2017 w Seattle, Waszyngton.Getty Images

“Posiadanie dziecka jest dużym wyzwaniem dla pary, a wspólne przechodzenie przez to wzmacnia więź, ponieważ jeśli przejdziesz przez to (mając dziecko), wiesz, że możesz przejść przez cokolwiek” – powiedział wokalista “All of Me” Cosmo.

“Myślę, że jest to szczególnie trudne, gdy nie możesz począć w sposób naturalny, chcesz mieć wrażenie, że wszystko działa prawidłowo i chcesz, aby wszystko było idealne, ale czasami nie jest, nie powiedziałbym, że nie możemy sobie wyobrazić w sposób naturalny, ale powiedziałbym że to wystarczające wyzwanie, gdy wydaje się, że potrzebujemy pomocy. “

Teigen, w szczególności, walczył emocjonalnie, nie mogąc zajść w ciążę, zanim zwrócił się do lekarzy o pomoc.

“Mamy szczęście, że żyjemy w czasach, w których możemy sobie wyobrazić w inny sposób. (IVF) przyniósł nam Lunę i mam nadzieję, że przyniesie nam też kilka innych wspaniałych dzieci” – powiedział Legend..

Chrissy Teigen o macierzyństwie, jedzeniu i dzieciach, które wyglądają jak John Legend

26 lipca 2017 r05:13

Klucz do jego udanego małżeństwa, jak mówi, jest ze sobą szczery – jak to było w przypadku, gdy Teigen martwił się o jej zaufanie do alkoholu.

“Kiedy myślała o tym, jak chciała mniej pić, rozmawialiśmy o tym”, powiedziała Legend. “Po prostu chcę ją wspierać, chcę, żeby była szczęśliwa i żyła jak najpełniej, najbardziej niesamowitym życiem, jakie ona może, i chcę, żebyśmy to robili razem. Ilekroć ona myśli o czymkolwiek, zawsze mówię jej: chcę cię wspierać i pomóc ci to zrobić. “

Mimo, że ich małżeństwo jest widoczne w najjaśniejszym świetle przez ich obserwatorów z Instagramu, Legend szybko ostrzega, że ​​żaden związek nie jest “doskonały”.

“Nie chcę przedstawiać siebie jako” idealnego małżonka “i nie chcę prezentować naszego związku jako” idealnego związku “, ponieważ nie sądzę, aby ktokolwiek spełniał tę definicję” – powiedział Cosmend Cosmopolitan. “Myślę, że to zbyt wielka presja, aby na kogoś nałożyć.

“Nie mam jednak nic przeciwko byciu znanym jako ktoś, kto jest oddany swojej żonie”.