John Legend, Ed Sheeran i inne gwiazdy z małymi sobowtórami

Kochamy dzieci. Kochamy gwiazdy. My naprawdę kochaj dzieci, które wyglądają jak gwiazdy!

Ostatnio na całym Twitterze pojawiło się mnóstwo dzieci, które wyglądają jak John Legend. Tak bardzo, że żona Legenda, Chrissy Teigen, napisała nawet bardzo stanowczą odpowiedź: “W OSTATNIM CZASIE JOHN wygląda jak dziecko, więc DUŻO NIEMALISKA WYGLĄDA SIĘ, ŻE NIE ZOSTANIE WYSŁAĆ MNIE JOHN BABIES.”

Teigen może mieć dość zdjęć dla dzieci, które wysyła na reg, ale nie jesteśmy!

Daj spokój. Musisz przyznać, że to dziecko wygląda dokładnie tak, jak Oskar, piosenkarka wygrywająca z Grammy i Tony! Jackson Harris, 1-letni obraz na zdjęciach, został porównany z muzykiem, ponieważ miał tylko 2 miesiące według swojej matki, Kimberly Harris.

“Dostajemy to cały czas”, powiedział Harris DZISIAJ. – Ale to także dlatego, że mój mąż, Jasper, cały czas to robi, a jego przyjaciele nazywają go John Legend, odkąd byliśmy na studiach.

Niektórzy członkowie rodziny Jacksona wydają się nawet myśleć, że ma już ucho do muzyki!

“Moja siostra jest DJ’em w Houston i wydaje się, że jest już skłonna muzycznie, podobnie jak mój ojciec” – powiedział Harris. “Nie jestem jeszcze przekonany, ponieważ on jest tylko jeden.”

John Legend nie jest jedynym muzykiem, który ma podobny wygląd!

Na początku tego roku ktoś napisał na Twitterze zdjęcie dziecka, które było uderzająco podobne do Eda Sheerana.

Zdjęcie zostało napisane: “Dlaczego to dziecko bardziej przypomina Eda Sheerana niż Ed Sheeran?” Nie znamy odpowiedzi, ale zdecydowanie w nią wchodzimy!

Czasem potrzebny jest mały paisley, aby naprawdę wydobyć podobieństwo między dzieckiem a jego alter ego.

Tak było na pewno w przypadku mini Eric Stonestreet!

Rodzina uroczego malucha przebrała go do postaci “Modern Family” aktora i dokończyła transformację, ubierając się jak inne postacie z serialu Mitchell i Lily..

Nawet najlepsi kucharze nie są odporni na zjawisko sobowtóra dziecka. Gordon Ramsay ma swoją własną mini-me, która najwyraźniej mieszka w Walii.

Matka dziecka napisała na Twitterze zdjęcie swojej blond ślicznotki z napisem “@GordonRamsay to jest nasza baba – czy byłeś w Walii z jakiegokolwiek powodu około 10 miesięcy temu.” Dodała kilka dobrych emotek z rozkosznymi okrzykami, ponieważ podobieństwo naprawdę jest komiczne.