Joanna Gaines ujawnia swoją reakcję na uczenie się, że jest w ciąży z dzieckiem nr 5

Kolejne dziecko nie część planów dla Chipa i Joanny Gaines!

Joanna wyjawiła, że ​​ona i jej mąż nie planowali poszerzyć rodziny, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży z piątym dzieckiem – ale nie mieliby jej inaczej.

“Byłem trochę emocjonalny i szalony i pomyślałem:” Wow, to nie ja “- powiedziała w najnowszym numerze magazynu” People “. “Nagle zdałem sobie sprawę,” Hej, pamiętam to “.”

Joanna Gaines, Chip Gaines, baby number 5
Joanna Gaines powiedziała, że ​​jej ciąża była zaskoczeniem po tym, jak ona i Chip postanowili zakończyć swój występ. Ludzie

Gwiazdka “Fixer Upper” powiedziała, że ​​była oszołomiona, aby się dowiedzieć, że spodziewa się.

“Kiedy zobaczyłem wyniki testu, opadła mi szczęka” – powiedziała. “Chip był na podjeździe, który miał odejść, kiedy zadzwoniłem do niego i powiedziałem:” Jesteśmy w ciąży! “Był tak podekscytowany. Oboje jesteśmy tak podekscytowani. “

Ale odkrycie nie mogło się wydarzyć w lepszym momencie dla pary, ponieważ właśnie ogłosili, że zamierzają zakończyć swój szalenie popularny program HGTV, aby skupić się na rodzinie i biznesie.

Para niedawno otworzyła nową restaurację, a Joanna niedawno opublikowała nową książkę kucharską “The Magnolia Table: A Collection of Recipes for Gathering”.

Mając wiele na głowie, Joanna powiedziała, że ​​ona i Chip postanowili wycofać się z programu, ponieważ potrzebowali przerwy. Mimo to żadne z nich nie włączyło piątego dziecka do ich napiętego programu.

“To była całkowita niespodzianka. Ale kiedy się dowiedzieliśmy, stało się jasne, że to właściwa decyzja, by odejść, kiedy to zrobiliśmy “- powiedziała.

Joanna, która właśnie skończyła 40 lat, wyraziła także otwartość na pomysł posiadania większej liczby dzieci w przyszłości.

“Żartuję z przyjaciółmi, że mam być 45-letnią kobietą w ciąży” – powiedziała. “Chip to taki dzieciak w sercu i oboje kochamy wielką rodzinę. Jestem otwarty na wszystko. Po prostu dobrze się z tym bawię. “

Powiedziała, że ​​pomaga to macierzyństwu, że tym razem czuje się inaczej, ponieważ minęło ponad osiem lat, odkąd urodziła dziecko.

“Miałem czworo dzieci w wieku 4 lat i poniżej”, powiedziała. “Było tak dużo pieluszek i był to chaos. Te lata właśnie poleciały, ponieważ w tej chwili działo się tak wiele. Czuję, że mogę naprawdę wziąć to i rozkoszować się tymi chwilami. “

Para niedawno ujawniła DZISIAJ, że rodzina spiera się o to, co nazwać dziecko, chłopca, który złamie krawat w rodzinie.

“Mamy dwóch chłopców i dwie dziewczynki” – powiedział Chip w kwietniu. “To naprawdę zakłóca równowagę sił. Chłopcy mogliby przegłosować tutaj “aż przyjdzie królestwo”.

Joanna Gaines i Chip Gaines rozmawiają o nowej książce kucharskiej, dziecku nr 5

24 kwietnia 2014 r05:39

Para, której dzieci mają od 8 do 13 lat, ma dwóch chłopców o imionach rozpoczynających się od D – Drake’a i Duke’a. Ich dwie córki mają na imię Ella i Emmie.

Chip sięga po inne imię D, ale Joanna powiedziała, że ​​wybiera coś innego. Wszystkie dzieci są jednak podekscytowane spotkaniem z nowym rodzeństwem.

“Za każdym razem, gdy widzą mój brzuch, muszą go pocierać”, powiedziała ludziom. “Myślę, że to jest słodkie, ponieważ są teraz starsi i widzę, że chcą być ich częścią. Wszyscy gromadzimy się wokół tego dziecka, które moim zdaniem jest słodkim prezentem dla naszej rodziny. “

Chip Gaines ujawnia płeć nowego dziecka w najsłodszy sposób

Mar.08.201800:54