Jimmy Kimmel mówi, że on i jego żona “nie chcieli na początku zbytnio zbliżyć się do syna”

Jimmy Kimmel ze łzami w oczach ujawnił szczegóły dotyczące wady serca nowo narodzonego syna w pamiętnym monologu z ubiegłorocznej wystawy.

Teraz, z dwiema operacjami pod pasem jego syna, gospodarz talk show z końca nocy ujawnia, jak on i jego żona zajęli się ochroną własnych serc podczas tego wstępnego okresu.

“Były sekrety, które trzymaliśmy od siebie, które ujawniliśmy dopiero po drugiej operacji. Największe było to, myślę, że podświadomie, nie chcieliśmy zbytnio zbliżyć się do dziecka, ponieważ nie wiedzieliśmy, co się stanie “- powiedział Kimmel w wywiadzie dla kwietniowego wydania O, The Oprah Magazine.

Syn Kimmela, Billy, mający teraz 11 miesięcy, urodził się z wrodzoną wadą serca, która wymagała od niego operacji otwartego serca w wieku zaledwie 3 dni.

“Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, często lub niezbyt często”, kontynuował. “Ale kiedy powiedziałem jej, że tak się czuję, powiedziała:” Och, tak się cieszę, że to powiedziałeś, ponieważ ja też tak się czuję i nie chciałem tego wyrażać “.

Kimmel otworzył w maju w łzawym monologu o kondycji serca swego syna, w którym wyjaśnił, że Billy ma “dziurę w ścianie lewej i prawej strony jego serca”. Stan uniemożliwił mu dostarczenie wystarczającej ilości tlenu do jego krwi i wymagałoby wielu operacji.

Jimmy Kimmel ze łzami w oczach odkrywa wady serca swojego nowo narodzonego syna

Maj 02 201701:24

Billy miał drugą operację w grudniu, a kilka tygodni później jego ojciec wrócił z krótkiej przerwy, wychodząc na scenę ze swoim synem.

Kimmel i jego żona, Molly McNearney, współtwórczyni filmu “Jimmy Kimmel Live!”, Również mają 3-letnią córkę. Ponadto Kimmel ma dwoje starszych dzieci z poprzedniego związku.

Kimmel powiedział, podczas gdy płakał otwarcie w telewizji publicznej, wylał kilka łez w szpitalu.

“Nie było dużo płaczu, częściowo dlatego, że czułem, że mogłoby to zdenerwować innych członków mojej rodziny, gdybym był zdenerwowany” – powiedział.

Oczywiście, Kimmel znów nabrał emocji w zeszłym miesiącu, kiedy pojawił się w “The Ellen DeGeneres Show”, a gospodarz zaskoczył go prezentem, który złożył hołd Billy’emu.

DeGeneres, bliski przyjaciel Kimmela, miał jedno z pokojów w Szpitalu Dziecięcym w Los Angeles, gdzie Billy przeszedł operację, nazwaną imieniem dziecka..