Jennifer Garner dzieli się słodkim wideo z okazji 80. urodzin mamy

Jennifer Garner ma nieskończoną ilość miłości dla swojej matki, a to pokazuje na jej stronie na Instagramie.

W słodkim wideo, które Garner udostępniła we wtorek, dawna gwiazda “Alias” z podekscytowaniem obchodzi 80. urodziny swojej mamy Pat.

https://www.instagram.com/p/BizmlRngbv9

Po pytaniu Pat, aby potwierdzić datę urodzin – “1938 … 15 maja”, mówi Pat – Garner prods jej mama z pytaniami o jej ulubionych ludzi.

“Kto jest twoim ulubionym bratem?” 46-letnia aktorka prosi Pata, który odpowiada: “Robercie.” Wujek Roberta Roberta Roberta wchodzi w kadr i mocno przytula swoją siostrę.

Kiedy Garner pyta matkę, kim jest jej ulubiona córeczka, Pat czuje się nieswojo.

“Moja ulubiona Melissa i moja ulubiona Jennifer, a Susannah to moja ulubiona,” mówi dyplomatycznie. Kiedy Garner próbuje przekonać ją, by udzieliła bardziej konkretnej odpowiedzi (“Ale twoja ulubiona”, mówi Garner), Pat ponownie odmawia.

“Wszystkie trzy” – mówi.

W klipie, Garner angażuje także swojego wuja do podzielenia się kilkoma “kolokwializmami z Oklahomy”, w tym “tak gorącym jak zawiasy na bramach do piekła” i “tak brzydkim jak domowe mydło”.

Garner z radością dzieli się przebłyskiem z życiem rodzinnym na Instagramie. Już w grudniu zamieściła swoje zdjęcie z siostrami na Boże Narodzenie.

Jennifer Garner reaguje na klip Oscara, który stał się popularny

Mar.07.201800:41