Jakie wypchane zwierzę gra z księżniczką Charlotte? Fuddlewuddle!

Nie tylko księżniczka Charlotte wygląda uroczo na zdjęciach wydanych przez Kensington Palace w niedzielę – ma też puszystą nową przyjaciółkę, która przynosi uśmiech na jej twarzy.

Czym więc jest wypchane zwierzę, które przynosi 6-miesięcznemu ślicznotce tyle szczęścia? To wypchany pies zwany Fuddlewuddle.

Księżniczka Charlotte pozuje z psem-psem na uroczych nowych zdjęciach

30 listopada 2015 r01:40

Pluszowa zabawka o wartości 27 USD została wyprodukowana przez brytyjską firmę Jellycat i sprzedana w kilku różnych rozmiarach od 16 do 45 USD. Pies-zabawka ma w dłoni małe “ziarna”, które utrzymują go w pozycji pionowej, jak pokazuje Charlotte w swoim radosnym obrazie.

Jellycat został założony w 1999 roku przez braci Williama i Thomasa Gatacre, a nazwa pochodzi od “dziecka, które kochało galaretki i koty i zachichotało na samą myśl o tych dwóch osobach”, według firmy.

POWIĄZANE: zdjęcia z okazji chrzciny księżniczki Charlotte zostały wydane!

Zdjęcia zrobiła mama Charlotte, sama księżna Cambridge, na początku listopada w ich domu w Norfolk, zaznaczając pierwsze zdjęcia Charlotte, które zostaną upublicznione po jej chrzcinach w lipcu..

Księżniczka Charlotte of Cambridge
Rozdanie zdjęcia zrobione na początku listopada 2015 roku i wydane przez Kensington Palace 29 listopada 2015 r. Przez brytyjską Catherine, Duchess of Cambridge, pokazuje księżniczkę Charlotte z Cambridge, zrobioną przez księżną w Anmer Hall w Norfolk we wschodniej Anglii. Książę księżnej z Cambridge wydał dwa oficjalne zdjęcia zrobione przez Księżną Karoliny podczas ich odosobnienia w Sandringham.AFP – Getty Images

POWIĄZANE: Tak słodko! Zobacz pierwsze zdjęcia Prince George i Princess Charlotte razem

“Książę i księżna wciąż otrzymują ciepłe wiadomości o księżniczce Charlotte z całego świata i mają nadzieję, że wszyscy będą cieszyć się tymi uroczymi zdjęciami tak samo jak oni” – powiedział Pałac w wiadomościach prasowych.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.