Ivanka Trump dzieli się słodkim filmem z pierwszych kroków swojego dziecka

Ivanka Trump może być wpływowym doradcą jej ojca w Białym Domu, ale w jej własnym domu, ona jest po prostu dumną mamą.

Córka prezydenta Trumpa opublikowała film w mediach społecznościowych, w którym schwytał jej najmłodszy syn, Theodore Kushner, stawiając pierwsze kroki.

“Wielka noc dla małego Teodora. Zrobił swoje pierwsze kroki! “Trump napisała film, który udostępniła na swoich kontach na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Film pokazuje Theodore, który świętował swoje pierwsze urodziny w marcu, chwiejnie przechodząc przez podłogę w domu rodzinnym. Podczas gdy Trump zachęca go do “chodzenia do mamusi”, maluch wydaje się bardziej zainteresowany trzymaniem się zabawki, którą trzyma rękami.

35-letnia Trump sprawiła, że ​​jej dzieci były często obecne na jej kontach w mediach społecznościowych. Oprócz Theodore, ona i mąż Jared Kushner mają dwoje innych dzieci – córkę Arabellę, 5 i Józefa, 3.

View this post on Instagram

What a pose!

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Theodore również ukradł reflektor wcześniej w tym roku, kiedy jego mama udostępniła mu kolejne wideo, tym razem czołgając się po raz pierwszy na podłodze Białego Domu. Kamienie milowe miały miejsce tuż po inauguracji prezydenta Trumpa.

Ivanka Trump opowiada o swoim życiu jako pracująca mama

Maj 02 201701:04

ZWIĄZANE Z:

Ivanka Trump i Jared Kushner witają małego chłopca

Ivanka Trump rozmawia z TODAY w ekskluzywnym wywiadzie: “Nie podoba mi się słowo” wspólnik “