Historia kryjąca się za sprytnym zdjęciem “pustego gniazda”, które stało się wirusowe

Każde pokolenie robi rzeczy inaczej niż pokolenie, które je poprzedziło. Nawet zaledwie 20 lat temu, rozmowa online dotyczyła wyłącznie Friendster i My Space. Dzisiejsi rodzice natomiast przedstawiają swoje początkowe zdjęcia ultrasonograficzne na Instagramie i zaczyna się wyścig mediów społecznościowych do życia dokumentacyjnego.

Humor tych zmian w naszym życiu został przejęty przez Vicky Piper, której drugie i najmłodsze dziecko wyrusza na studia tej jesieni. Trzymając rzeczywiste puste gniazdo, zrobiła sobie zdjęcia przedstawiające się z miłością wraz z mężem, para trzymająca tabliczkę z napisem “Puste gniazdo 2018”.

Post na Facebooku otrzymał ponad 76 000 “polubień” i 16 000 akcji, z rodzicami w całym kraju oklaskiwającymi humor Pipersa – a także dzieci, które prawdopodobnie rozpoznały prawdopodobnie aluzje do radości rodziców.

Piper rozmawiała z DZIŚ rodzicami i dała pełny kredyt swemu mężowi, Jeffowi, za pomysł na to stanowisko.

“Porzuciłem naszego syna w college’u – nasza córka poszła na studia w zeszłym roku, a nasz syn zaczyna w tym roku – i wróciliśmy do domu, i tak wielu ludzi było tak zatroskanych, jak:” Czy będziecie w porządku? ? “, Wspominał Piper. “Mieliśmy po prostu inną perspektywę: obydwoje świetnie sobie radzą, a oni są w college’u, a to jest niesamowite! Najważniejsze jest to, że mieliśmy inny pogląd na to “puste gniazdo”.

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

Kiedy jej mąż zasugerował, aby zrobili zdjęcie, aby uczcić pamięć ich “pustego gniazda”, Piper powiedziała, że ​​poprosiła go, aby znalazł sobie gniazdo na zewnątrz i zrobi kilka zdjęć razem.

“Jeśli masz lat 40. lub 50., kiedy miałeś swoje dzieci, przegapiłeś te wszystkie piękne zdjęcia, które teraz mają dzieci” – roześmiała się. “Tak więc z pewnością był element” Dołączmy do tych biczów! “

Piper mówi, że para, która we wrześniu obchodzi 25. rocznicę ślubu, mieszka na obrzeżach Dayton w stanie Ohio i planuje pozostać w rodzinnym domu i cieszyć się pustym gniazdem, koncentrując się na sobie i podróżując.

“Przez ostatnie dwadzieścia lat koncentrowaliśmy się na dzieciach i staraliśmy się o siebie zadbać” – powiedziała Piper. “A teraz możemy skupić się na nas.”

“Myślę, że ludzie świętują tak wiele rzeczy na początku, a potem zapominamy o świętowaniu rzeczy później”, powiedziała Piper, zauważając, że zmiany w życiu dzieci są często niezauważane i niehonorowe zmiany w życiu rodziców, jak również . “Uchwyćmy chwilę nie tylko dla dziecka, które wychodzi z domu, ale także dla mamy i taty”.