Hillary Scott Lady Antebellum przedstawia fanów swoim nowonarodzonym córkom

Mogą mieć zaledwie tydzień, ale nowonarodzone bliźniaczki Lady Hillebart, Hillary Scott, już tańczą z sercem ich słynnej matki.

Scott w poniedziałek pokazał pierwsze zdjęcia Betsy Mack i Emory JoAnn – jej drugiego i trzeciego dziecka z mężem Chrisem Tyrrellem.

https://www.instagram.com/p/Be0zqJJgq6L

“Ich tatuś zrobił to zdjęcie, gdy dwa dni drzemały na mamie” – napisał Scott w podpisie. “Ich ulubionym miejscem, oprócz mnie, jest nos w nos i policzek do policzka” (czterolatek) Serce Wielkiej Siostry Eisele jest pełne miłości do jej sióstr, a ona jest już tak niesamowitym małym pomocnikiem. “

Bliźniaki urodziły się około 2 rano 29 stycznia, nieco wcześniej niż się spodziewano, i ważyły ​​5,5 funta za sztukę, zauważył Scott..

To był emocjonujący przyjazd dla pary, która była publicznie informowana o swoim bólu w związku z poronieniem jesienią 2015 roku. Scott połączył siły z członkami jej rodziny, aby nagrać chrześcijański album zawierający singiel “Twoja wola”, inspirowany trudne doświadczenie.

W tej chwili życie Scotta jest bardzo wysokie. Narodziny bliźniąt pojawiły się zaledwie trzy tygodnie po tym, jak ona i Tyrrell świętowali swoją szóstą rocznicę ślubu.

Obraz: FILE: Lady Antebellum singer Hillary Scott Welcomes Twin Girls
Scott i jej mąż, perkusista, odkryli, że mają wspólny rytm po spotkaniu z Timem McGrawem w 2010 roku.Rick Diamond / Getty Images

“Tydzień i zdecydowanie widzimy podwójnie!” Scott napisał w poniedziałek na Instagramie. “Podwojenie błogosławieństwa, podwójne zmęczenie, podwójne pranie, ale podwójna miłość!”