Hilary Swank: Pozwoliłem synowi chłopaka zobaczyć się nago

Hilary Swank nie jest znana z wyrzucania niewolników na duży ekran. Ale jej objawienie, że idzie nago w prawdziwym życiu – przed sześcioletnim synem jej chłopaka – wywołało taką kontrowersję, że grozi jej zdobycie trzeciej nagrody Oscara: nowa biografia o legendarnej Aviatrix Amelii Earhart.

Jednak Swank wydaje się nonszalancki wobec zamieszania, mówiąc Meredith Vieira DZISIAJ, że wierzy, że otwarcie się na ten wybór w swoim życiu osobistym może otworzyć linie komunikacji w rodzinach.

“Myślę, że to wspaniale, że ludzie mogą mówić o sprawach, które wywołują debatę”, powiedział Swank Vieirie w DZISIAJ piątek. “Myślę, że każda rodzina jest inna i musisz wiedzieć, co jest właściwe dla ciebie i twojej rodziny.”

Nagie wiadomości

35-letnia aktorka twierdzi, że Debata o Wielkim Nude wyszła niewinnie. W wywiadzie z Joanną Coles dla listopadowego wydania Marie Claire, Swank została zapytana, co ma spać. Swank powiedział: “Nie śpię w niczym”.

“To była część dłuższej rozmowy” – wyjaśniła aktorka. “Powiedziałem:” śpię nago, w co śpisz? “[Coles] powiedział:” No cóż, śpię teraz w nocnej koszuli, ponieważ mam dwóch młodych chłopców iw pewnym momencie jedno z moich dzieci zobaczyło mnie nago i było jak, eww, więc wiedziałem, że nadszedł czas, aby spać w koszuli nocnej. “Więc mieliśmy długą rozmowę o tym, w jakim wieku przestajesz to robić.”

Dla Swanka ten dzień jeszcze nie nadszedł. Rozwiedziona z aktorem Chad Lowe, aktorka jest obecnie zaangażowana w jej agenta, Johna Campisi. Powiedziała, że ​​młody syn Campisi, Sam, zazwyczaj widzi ją nagą, gdy rano wchodzi do sypialni.

“On nie wygląda dwa razy”, powiedział Swank Marie Claire. “Jeszcze o tym nie myśli.”

Ale inni to robią. Strony internetowe rozświetlały nagłą szczerość Swanka, a wiele z nich było krytycznych. Na przykład na stronie L.A. Times, blogerka Elizabeth Snead napisała: “Widzimy książkę opowiadającą o tym, że każdego ranka, około 30 lat, zmuszono ją do oglądania nagiej dziewczyny jego tatusia”.

Swank powiedział Marie Claire, że to dlatego, że jest niespokojnym snem. “Po prostu podrzucam i obracam za dużo, kiedy śpię, a jeśli jestem w ubraniu, to wszystko się skręca”.

Oscar nr 3?

Aktorka nie pozwala, by jej nagie kontrowersje stały na drodze promowania “Amelii”, w której gra pierwszą kobietę, która kiedykolwiek samotnie przelatuje nad Atlantykiem. Earhart zainspirował niezliczone teorie spiskowe, odkąd ona i jej nawigator, Fred Noonan, zaginęli podczas lotu dookoła świata w lipcu 1937 roku. Nie znaleziono ani samolotu Earhart, ani jej ciała, ani ciała Noonana.

Swank jest już reklamowany jako front-runner, aby umieścić na jej gzymsie trzecią najlepszą Oscarę aktorską, co powoduje, że się rumieni. “To szaleństwo, gdy słyszę to słowo”, powiedziała Vieira. “To niewiarygodne, że mam dwa. To zaszczyt, ale nie po to pracujesz. “

“Myślę, że jest wiele obowiązków związanych z grą tak sławną jak Amelia” – powiedział Swank. “Są wszystkie te obrazy, które mamy o niej, więc to nie jest tak, że możesz sprawić, że będzie fikcyjna. Musisz być wierny temu, kim naprawdę była. “

W nadchodzącym sezonie nagrody będzie można wybaczyć, jeśli aktorka Annette Bening zajrzy nad ramię Swanka. Bening był nominowany do Oscara najlepszej aktorki w 1999 i 2004 r., Przegrywając z Swankem za każdym razem. Teraz Bening jest reklamowany dla innego Oscara w tym roku dla “Matki i Dziecka”.

“To zabawne wyczucie czasu, nieprawdaż?”, Skomentował Swank. “Uwielbiam Annette i byłoby zaszczytem być nominowanym z Annette, gdyby tak było”.

Swank uśmiechnął się, gdy pokazano jej zdjęcie przedstawiające Beninga na Oskarach. “Czy to nóż w dłoni?”, Żartowała Vieira.