Gratulacje! Savannah Guthrie wita małego Charleya

Gratulacje, Savannah Guthrie!

Kotwica DZIŚ i jej mąż, Mike Feldman, powitali w czwartek rano syna, Charlesa Maxa Feldmana. “Charley”, jak będzie znany, ważył 9 funtów. 8 oz. i mierzy 21,5 cala długości. Został nazwany po zmarłym ojcu Savannah i dziadku Mike’a.

Savannah Guthrie urodziła małego chłopca!

Dec 09.201601:28

Matt Lauer ogłosił, że Charley przybył o 8:59 rano i że “Mama i tata świetnie się spisują”.

Mikrofon and Charles Feldman
Dumny tata Mike Feldman z małym Charleyem. Cenne, prawda?Savannah Guthrie

“To jeden słodki chłopczyk” – powiedział Matt, który już zapłacił maluchowi wizytę.

“Zostałem wezwany, by przynieść wino, więc mogliśmy mieć trochę tostów” – powiedział.

Savannah Guthrie and Charles
Awwwwww!Savannah Guthrie
Matt Lauer and Charles Feldman
Spójrz na Charleya!Te oczy! / Savannah Guthrie
Matt Lauer and Charles Feldman
Matt Lauer i Charles Feldman: Najlepsze pączki już.Savannah Guthrie
Charles Feldman
Palce u stóp!Savannah Guthrie

To drugie dziecko Guthriego i Feldmana, którzy również mają 2-letnią córeczkę, Vale.

DZISIAJ ogłosił radosną wiadomość po otwarciu piątkowego programu, a koledzy z Savannah zauważyli, że ich znajomy wrócił do pisania wiadomości i tweetów.

W przeciwieństwie do pierwszej ciąży, Savannah postanowiła poznać płeć swojego dziecka, aby pomóc jej przygotować się do roli starszej siostry.

Savannah Guthrie with her dad, Charley
Młoda Savannah Guthrie z tatą, Charles.Savannah Guthrie

“Pomyślałem, że dla dziewczynki wystarczy już wstrząs, żeby mieć nowe dziecko – musimy powiedzieć ci, jakiego rodzaju dziecko” – wyjaśniła we wrześniu.

Savannah ujawniła płeć dziecka na antenie za pomocą niebieskich koktajli mlecznych w Studio 1A, a na zewnątrz coś mniej subtelnego – samolot lecący nad anteną banerową, który oznajmił: “To chłopiec!”

To jest…? Savannah Guthrie ujawnia płeć swojego dziecka

26 września 2016 r03:50

Zaskoczyła swoich kolegów i widzów DZISIAJ zaledwie kilka miesięcy wcześniej w czerwcu, kiedy ogłosiła, że ​​spodziewa się drugiego dziecka.

WIĘCEJ: Savannah Guthrie dzieli zachwyt drugiej ciąży: “Radość rozmnożyła się w nieskończoność”

Ciąża uniemożliwiła jej wyjazd do Brazylii później tego lata na pokrycie Olimpiady w Rio ze względu na obawy związane z zarażeniem wirusem Zika. Ale Savannah była bardzo zajęta kampanią wyborczą, której kulminacją była prawie ciągnąca 24-godzinną zmianę dnia wyborów, kiedy była w ósmym miesiącu ciąży.

Podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, Savannah wyraziła wdzięczność za to, że może zajść w ciążę w wieku starszym niż wiele matek.

“Kiedy urodziła się Vale, nasze szczęście było kompletne”, napisała w szczerym blogu po tym, jak złamała wiadomość o ostatniej rodzinie jej rodziny. “Myśl o dodaniu do naszej rodziny jest teraz ponad wszelką nadzieją, snem i modlitwą. kiedykolwiek miałem. Nie jest to po prostu podwójna radość – to radość rozmnaża się w nieskończoność. “

Savannah Guthrie jest w ciąży z drugim dzieckiem!

Jun.07.201602:50

I tym razem była też trochę więcej zabawy w pracy, ponieważ Savannah musiała podzielić się ciążą z DZIŚ Dylana Dreyera, również w grudniu.

Savannah ogłosiła swoją pierwszą ciążę widzom DZISIAJ krótko po ślubie w marcu 2014 roku z Feldmanem. Para powitała Vale jeszcze w tym roku.